• 12:59

  • 1399-09-05

  • کد خبر: 999

تاج‌الدینی: دولت تابع قانون نباشد، او را بر خطِ قانون می‌آوریم/ جریان اصلاحات شریک جرم مشکلات فعلی

تاج الدینی گفت: صویب قانون یارانه کالا در مجلس یازدهم در این راستاست که دولت باید هرچه زودتر عمل کند. دولت در اجرای آن نباید بهانه‌تراشی و امتاع نماید. دولت باید تابع و تسلیم قانون باشد وگرنه مجلس او را بر سر خط قانون می‌آورد.

به گزارش آناج، حجت الاسلام میرتاج الدینی، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در نطق قبل از دستور مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت اسفبار اقتصادی در کشور، اظهار داشت: مردم عزیزمان سخترین شرایط اقتصادی ناشی از جنگ اقتصادی، سیاست‌ها و برنامه‌های غلط دولت را تحمل میکنند. هر روز شاهد گرانی‌های تازه هستیم. صف‌‌های طولانی مرغ در شرایط کرونایی، عدم تامین مواد اولیه و نهاده‌های دامی به این وضعیت دامن میزند.

میرتاج الدینی ادامه داد: دولتی که با کلید تدبیر پا به میدان گذاشت، مع الاسف قفل‌های زیادی بر پای اقتصاد و معیشت مردم بست و بعضی‌ از مشکلات را دو قفله کرد که دولت دیگری باید این قفل ها را باز کند.

نماینده مردم تبریز افزود: چند ماه است، بیش از ۸٫۵ میلیون تن کالا در گمرک‌ها انباشته شده بود که نیمی از آن مربوط به کالاهای اساسی است. این شیوه‌های مدیریتی باید اصلاح شود و برای جبران کاهش قدرت خرید مردم اقدام گردد.

میر تاج الدینی با اشاره به قانون یارانه کالا، تاکید داشت: تصویب قانون یارانه کالا در مجلس یازدهم در این راستاست که دولت باید هرچه زودتر عمل کند. دولت در اجرای آن نباید بهانه‌تراشی و امتاع نماید. دولت باید تابع و تسلیم قانون باشد وگرنه مجلس او را بر سر خط قانون می‌آورد.

نایب رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی با بیان اینکه جریان اصلاحات شریک جرم مشکلات، سختی‌ها و خرابی‌های کشور است ابراز داشت: این جریان نباید خود را کنار کشیده و تطهیر کند چراکه دولت فعلی را آنها بر مردم مسلط ساخته و در دولت ها یازدهم و دوازدهم شریک بوده‌اند.

تاج الدینی همچنین با اشاره به اینکه راه برون رفت از مشکلات فعلی، اتکا به ظرفیت های داخلی کشور است، تاکید داشت: مردم عزیز و فهیم ایران باید بدانند که بازگشت به ارزش های انقلابی، عمل به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و حمایت همه جانبه از تولید و بخش خصوصی از اصلی ترین راه‌های رسیدن به شرایط مطلوب اقتصادی است.

انتهای پیایم/

دیدگاه ها:

    این حرفها همش هارت و پورته.شما نماینده ها عرضه و قدرت داشتین جلوی افزایش قیمت مرغ را میگرفتین.همتون سرتون تو یه کیسه هست

    طوری حرف میزنند که انگار اگر اینا سر کار بودند مملکت گل و بلبل میشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *