• 13:57

  • 1399-09-04

  • کد خبر: 971

بیاتلو: کاری به بازی گذشته استقلال نداریم/ آینده ماشین‌سازی درخشان است

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: زمان می‌برد تا تیم ما هماهنگ شود ولی مطمئنم تیمی که جمع کردیم آینده درخشانی خواهد داشت.

به گزارش آناج، وحید بیاتلو در نشست خبری پیش از دیدار ماشین‌سازی و استقلال اظهار داشت: کل بازی‌های لیگ سخت است و همه آنها حکم یک فینال را دارد. بازی‌ها همه غیر قابل پیش بینی است چون فوتبال تغییر کرده، سرعت بازی‌ها بالا رفته و مربی‌های فوتبال کشورمان به‌روزتر شده‌اند و هیچ تیمی از قبل بازنده بازی نیست.

وی افزود: استقلال در ۲۰ دوره گذشته لیگ برتر و حتی جام آزادگان همیشه مدعی و تیم خوبی بوده و نفرات خوبی داشته است. ما کاری به بازی گذشته استقلال نداریم و شناخت کاملی از این تیم داریم. ماشین سازی دگرگون شده و ۲۰ بازیکنش را از دست داده است. زمان می‌برد تا هماهنگ شویم ولی مطمئن هستیم تیمی که جمع کردیم آینده درخشانی هم از نظر تیمی و هم از نظر انفرادی خواهد داشت. شک نکنید آنها در آینده جز بهترین‌های فوتبال کشور خواهند شد.

سرمربی تیم ماشین‌سازی تبریز در خصوص اینکه یحیی گل‌محمدی از چمن ورزشگاه آزادی ایراد گرفته بود عنوان کرد: ما هیچ اطلاعی از وضعیت زمین نداریم چون تمرینی در آزادی نداشتیم. شاید این هفته وضعیت زمین فرق کرده باشد ولی این نظر آقای گل‌محمدی بوده است.

بیاتلو در خصوص غیبت تماشاگران و اینکه آیا حضور تماشاگر در این دیدار بهتر بود یا خیر گفت: به نظر من فوتبال همیشه با تماشاگر بهتر است و اگر فوتبال دوستان بودند شاید حتی به نفع تیم جوان ما می‌شد چون حضور تماشاگر برای بازیکن جوان انگیزه ایجاد می‌کند.

وی در خصوص اینکه در هفته گذشته خیلی از مربیان فوتبال کشور از کوره در رفتند و خود این مربی در هفته اول این شرایط را تجربه کرد تصریح کرد: شاید یکسری مسائل داوری وجود داشته باشد. عمده مشکل این است که انتظار از مربیان جوان خیلی بالا است و آنها باید پاسخگوی باشگاه و هواداران باشند. اگر مسابقات جلو برود شاید کیفیت داوری‌ها بهتر شود هر چند ممکن است یک هفته سوت‌ها به ضرر و هفته دیگر به نفع ما باشد ولی دلیل این موضوعی که شما گفتید به خاطر جوان بودن مربیان است که ممکن است باعث شود آنها بعضی مواقع از بحث فنی خارج شوند.

سرمربی ماشین‌سازی در خصوص شناختش از استقلال خاطرنشان کرد: این تیم از نظر فردی تیم خوب و کاملی است و در هر پست ۲ بازیکن با کیفیت دارد. آنها کمی وارد حاشیه شدند ولی با وجود فکری و بازیکنانشان آینده خوبی دارند. ما هم در بازی فردا تلاش می‌کنیم و شک نکنید بازیکنان ما فوتبال خوبی ارائه می‌کنند. امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم و این دیدار را به قدیمی‌ترین هواداران فوتبال در لیگ برتر تقدیم کنیم. دوست دارم هواداران خوشحال شوند، اصلاً اهل تملق و این حرف‌ها نیستم، همه ما عاشق تیم ماشین‌سازی هستیم و به خاطر پیراهن سبز این تیم و هوادارانش نتایج خوبی می‌گیریم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *