• 14:57

  • 1402-03-03

  • کد خبر: 64132

فرمانده سپاه عاشورا در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح:  

آزادسازی خرمشهر، مایه افتخار ملت ایران اسلامی و نشانگر اقتدار نیروهای مسلح بود  

سردار عباسقلی‌زاده صبح امروز در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح که در مقر فرماندهی سپاه عاشورا برگزار شد، با تبریک فرارسیدن دهه کرامت و دهه ایثار و مقاوت، اظهارداشت: همواره سالروز آزادسازی خرمشهر، شهر خون و قیام مایه افتخار برای ملت سرافراز ایران اسلامی است.

به گزارش آناج، سردار عباسقلی‌زاده صبح امروز در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح که در مقر فرماندهی سپاه عاشورا برگزار شد، با تبریک فرارسیدن دهه کرامت و دهه ایثار و مقاوت، اظهارداشت: همواره سالروز آزادسازی خرمشهر، شهر خون و قیام مایه افتخار برای ملت سرافراز ایران اسلامی است.

 

فرمانده سپاه عاشورا با بیان این‌که فتح خرمشهر نشانگر اقتدار نیروهای مسلح در انقلاب اسلامی بود، ابرازداشت: کل دشمنان انقلاب در مقابل نظام اسلامی ما صف‌آرائی کرده بودند و این فتنه بزرگ و خانمان‌سوز را علیه این انقلاب طراحی کردند.

 

وی افزود: به فرماندهی مقتدرانه مقام معظم رهبری و وحدت کلمه، اتحاد، انسجام و قدرت نیروهای مسلح این جنگ با پیروز نهایی به دست رزمندگان اسلام رقم خورد و پیروزی خون بر شمشیر در این زمانه برای همه تفسیر و تبیین گردید.

 

سردار عباسقلی‌زاده خاطرنشان کرد: یاد شهدای عملیات بیت‌المقدس با رمز «یاعلی بی ابی طالب(ع)» و ۱۹۱ شهید استان آذربایجان‌شرقی که متشکل از ارتش، سپاه، شهربانی، بسیجیان و نیروهای مردمی که منجر به پیروزی عملیات آزادسازی خرمشهر را گرامی می‌داریم.

 

شایان ذکر است؛ صبحگاه مشترک نیروهای مسلح سپاه، ارتش و فراجا با حضور استاندار آذربایجان‌شرقی، فرماندار تبریز و جانبازان و پیشکسوتان دفاع مقدس، به‌خصوص عملیات آزادسازی خرمشهر برگزار شد.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *