• 13:09

  • 1402-03-01

  • کد خبر: 63914

نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس:

تغییرات متعدد در سطح مدیریت کلان؛ حوزه آموزش‌وپرورش را پیچیده کرده است

عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه اعمال تغییرات متعدد در سطح مدیریت کلان، حوزه آموزش و پرورش را پیچیده کرده است، کسب رای اعتماد وزیر پیشنهادی را در گروی بکارگیری تیمی کارآمد و اقناع فرهنگیان کشور دانست.

به گزارش آناج، حسین حاتمی با اشاره به برنامه‌هایی که باید رضامراد صحراییان به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش ارائه دهد تا بتواند از مجلس رای اعتماد کسب کند، گفت: حوزه آموزش و پرورش بسیار پیچیده شده است چرا که ناپایداری در مدیریت‌ها و اعمال تغییرات متعدد در حوزه مدیریت کلان این وزارتخانه، کار را به جایی رسانده است که رهبر معظم انقلاب هم از وضعیت این حوزه گله‌مند شدند.

نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: آقای صحراییان باید با ارائه برنامه دقیق در جهت اعمال تغییر بر فضای فکری حاکم بر آموزش و پرورش و بکارگیری تیمی مجرب و کارآمد بتواند مجلس و بدنه جامعه فرهنگیان کشور را اقناع کرده و مطالبات رهبر معظم انقلاب را محقق سازد.

عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: اگر وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش با این رویکرد و چشم انداز و ارائه راهکار برای تحقق مطالبات جامعه فرهنگیان وارد این عرصه شود قطعا مجلس نیز با وی همراهی خواهد کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *