• 13:38

  • 1399-08-26

  • کد خبر: 599

پشت پرده استعفای مدیرعامل باشگاه تراکتور

دلیل کناره‌گیری ناگهانی محمد علیپور از مدیرعاملی باشگاه تراکتور مشخص شد.

به گزارش آناج، استعفای محمد علیپور شب گذشته توسط هیات مدیره باشگاه تراکتور تایید شد تا حسن آذرنیا به عنوان جانشین موقت و سرپرست مدیرعاملی این باشگاه منصوب شود.

شواهد نشان می‌دهد که عملکرد محمد علیپور در باشگاه تراکتور چندان مورد تایید هیات مدیره نبوده و آنها از برخی رفتارها و رویه‌های مدیرعامل مستعفی گلایه داشتند.

گویا علیپور با تصورات فعالیت در یک باشگاه دولتی در تراکتور حضور یافته بود، اما باشگاه تراکتور در سال‌های اخیر نشان داده که با سیاست مالکیت خصوصی پیش می‌رود؛ موضوعی که چندان هم غیرطبیعی نیست و فردی که از جیب خودش برای یک باشگاه هزینه می‌کند، طبیعی است که سیاست‌گذار اصلی مجموعه باشد.

شنیده می‌شود که عملکرد مدیرعامل مستعفی باشگاه تراکتور در نقل و انتقالات، دلیل اصلی اختلاف نظر او با مالک و هیات مدیره بوده است.

به طور مثال، علیپور متعقد بوده که او مدیرعامل است و می‌تواند در راستای سیاست‌های خود، بازیکن جدید جذب کند؛ امری که چندان قابل قبول به نظر نمی‌رسد.

همچنین دیگر موردی که موجب نارضایتی تراکتوری‌ها از علیپور شده، نحوه عقد قرارداد با برخی از بازیکنان است که وی مبالغ و بندهایی را بدون هماهنگی با هیات مدیره در قرارداد بازیکنان درج کرده است.

در این شرایط، هیات مدیره باشگاه تراکتور با نگرانی از اتفاقات رخ داده تصمیم گرفته که به موضوع ورود کند که این موضوع استعفای علیپور را در پی داشته و در نهایت با موافقت هیئت مدیره مواجه شده است.

علیپور پس از جدایی از باشگاه تراکتور با انتشار پیامی، فضای موجود در باشگاه تراکتور را «مه آلود» خوانده، اما مشخص نیست که مقصود علیپور از این مسئله دقیقاً چیست؟!

در هر مجموعه‌ای مالک و هیات مدیره ریل‌گذار هستند و مدیرعامل مجری برنامه‌ها، طبیعی است که وقتی به هر دلیلی اختلاف‌ نظر یا اختلاف سلیقه پیش می‌آید، نباید از مسیر منحرف شد.

تراکتور امسال باید در سه جبهه لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشد و می‌بایست تمام تمرکز مدیریت باشگاه، تیم و هواداران بر روی اصل حفظ آرامش و آماده کردن تیمی قدرتمند متمرکز شود.

اگر تراکتور ناگزیر از تغییر مدیریت شده، شاید اکنون که در اول فصل قرار داریم، بهترین زمان برای این کار است تا تیم در میانه رقابت‌ها دچار بحران نشود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    علیپور درستکار بود باید برگرده، مه الود واسه زنوزی هم هست ،تراکتورو کرده پاتوق کافه داران عقده ای ندید بدید..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *