• 08:46

 • 1401-12-27

 • کد خبر: 59480

شهردار تبریز پا به توپ شد+ عکس

یعقوب هوشیار شهردار تبریز پا به توپ شد.

به گزارش آناج، یعقوب هوشیار  دیروز در آیین افتتاح پروژه های ورزشی در آخرین جمعه سال با بیان اینکه در آستانه سال جدید مجموعه های ورزشی ایثار در محله احمدآباد و کوجوار با صرف ۱۲۲ میلیارد ریال افتتاح شد،  اظهار کرد: سال آینده برای توسعه زیرساخت ها و تجهیز امکانات ورزشی ۵۰۰ میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته شده است.

 وی با بیان اینکه سیاست‌های ورزشی جدیدی در حوزه ورزش شهر تبریز برای سال آینده اتخاذ شده است، افزود: با احیای ساختار ورزشی شهرداری تبریز و برنامه های تدوین شده  توسط شورا و شهرداری، در سال آینده نزدیک به ۵۰۰ میلیارد تومان برای توسعه زیرساخت ها و تجهیز امکانات ورزشی شهر تبریز هزینه می‌شود.

هوشیار با اشاره به اینکه سال آینده بیش از ۲۰ سالن ورزشی در سطح شهر احداث می‌شود، تصریح کرد:توسعه امکانات ورزشی با محوریت تمرکز به مناطق کم برخوردار تبریز انجام می‌شود.

شهردار تبریز با بیان اینکه سال آینده پروژه‌های ورزشی متنوعی در شرق و مرکز شهر اجرا می‌شود، خاطر نشان کرد: بودجه ۲۰۰ میلیارد تومانی در سال آینده برای اجرای برنامه‌های متنوع ورزشی به صورت هفتگی در مناطق دهگانه شهرداری در نظر گرفته شده است چرا که معتقدیم تاکید بر ورزش باعث افزایش نشاط اجتماعی و کاهش آسیب های اجتماعی می‌شود.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :

دیدگاه ها:

  ورزش محلات
  ورزش درحوزه کارگری
  ورزش در در مدارس
  ورزش در مراکز دانشگاهی
  ورزش در حوزه سازمان بسیج
  ورزش ادارات
  چه در سطح همگانی وچه در سطح قهرمانی وچه در سطح سلامت با مدیریت هماهنگ با بسیج امکانات بین بخشی وبا برگزاری مسابقات مناسبتی .سالانه ولیگ هیئت های ورزشی با تولی گری ورزش وجوانان استان ودر تمامی سطوح سنی به رشد واحیا وشناسائی استعدادهای استان ونشاط جامعه کمک کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *