• 15:40

  • 1401-12-19

  • کد خبر: 58911

دو تیم در مدار تاکتیکی بازی می‌کنند

ربیعی: دیدارهای مس و تراکتور همیشه جذاب بوده/ در کارم با کسی تعارف ندارم

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان می‌گوید که بازی‌های این تیم با تراکتور همیشه جذاب از آب درآمده است.

محمد ربیعی، سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان قبل از بازی تیمش مقابل تراکتور در نشست خبری حضور پیدا کرده و به سوالات اصحاب رسانه پاسخ گفت:

هر دو تیم در مدار تاکتیکی بازی می‌کنند

در رابطه با بازی فردا باید بگویم که هر دو تیم در مدار تاکتیکی بازی می‌کنند و نوسان کمی در طول فصل داشتند و همین مساله می‌تواند بازی فردا را جذاب کند.

برای من طول لیگ مهم است

موافقم که در طول فصل مشکلات عدیده‌ای داشتیم اما مدیریت باشگاه در تلاش برای حل مشکلات است اما برای من طول لیگ مهم است، قبول دارم که بازی فردا بازی دو تیم نزدیک به هم است و برای بازی فردا برنامه خواهیم داشت.

با کسی تعارف ندارم

منشا فصل گذشته در تیم ما احیا شد و امسال سال پرنوسانی داشت اما در خصوص ترکیب نمی‌توانم الان بگویم اما در کار با کسی تعارف ندارم و استراتژی خودم، رعایت نظم و عملکرد در تمرین برای من مهمترین مساله برای استفاده از بازیکن است که منشا هم با ما پیش آمده است. برای من مهم است که نظم تیمم را به کل کم نوسان نگه دارم.

تمجید از تیم تراکتور

برای تراکتور و مردم تبریز احترام زیادی قائلم چون خودم هم ریشه در اینجا دارم، تیم تراکتور تیم بسیار خوبی است و روش سه دفاعه تیم را می‌شناسم و قطعا برنامه داریم.

بازی‌های تراکتور و مس همیشه جذاب بوده

نیم فصل دوم سال گذشته با اینکه یک گل باختیم اما فوتبال خیلی خوبی انجام دادیم، در سه فصل اخیر بازی‌های تراکتور و مس بسیار خوب بوده است و در تمام این بازی‌ها فوتبال زیبایی از دو تیم دیدیم و فکر می‌کنم بازی فردا هم حالات تهاجمی و تدافعی خواهد داشت.

وقفه لیگ تیم‌ها را از ریتم خارج می‌کند

وقفه‌های متعدد در طول فصل، تیم‌ها را از یک ریتم خارج می‌کند و این مساله جهانی بود، سال آینده هم با توجه به بازگشت تقویم لیگ قهرمانان به قبل قطعا وقفه‌هایی خواهیم داشت اما قطعا تیم‌ها برای این مساله آماده خواهند بود.

هواداران روح فوتبال هستند

سال گذشته اولین بازی که حضور هواداران امکان‌پذیر شد بازی تراکتور و مس بود که خیلی هم خوشحال بودیم چون روح فوتبال به هواداران است. اگرچه رفسنجان هم شهر کوچکی است اما هواداران خوب و پرشوری دارد و خوشبختانه همیشه احترام متقابل بین ما و هواداران تراکتور وجود داشته است.

لک، غائب بزرگ مس رفسنجان

حامد لک به دلیل سه کارته بودن محروم است و دو بازیکن مصدوم داریم که وضعیت آن‌ها امشب مشخص خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *