• 15:26

  • 1401-12-19

  • کد خبر: 58908

تراکتور همواره هجومی بازی خواهد کرد

خمز: باید فاصله را با مس افزایش دهیم/ افت آلوز؟ موافق نیستم، او به تیم کمک می‌کند

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: آماده هستیم تا با برد در بازی فردا فاصله را با مس رفسنجان بیشتر کنیم.

به گزارش آناج، «پاکو خمز» سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال تراکتور در نشست خبری قبل از بازی با مس رفسنجان به سوالات خبرنگاران پاسخ داد که در ادامه می‌خوانید:

سوال: بازی فردا برای هر دو تیم اهمیت دارد، تراکتور چقدر آماده است و آیا اخباری حضور خواهد داشت؟

خمز: اخباری فردا نمی‌تواند بازی کند، فکر می‌کنم بازیکنان به اهمیت بازی فردا آگاه هستند. تیم مس کم گل می‌خورد و از ضربات پاشنه خوب استفاده و گل می‌زنند. ما برای بازی فردا آماده هستیم تا با برد فاصله را با مس زیاد کنیم.

سوال: دو مهاجم آماده با سبک بازی متفاوت دارید، چه پارامتری برای انتخاب مهاجم اول وجود دارد؟

خمز: فکر می‌کنم سه مهاجم خوب {پاکدل، اسدی و عباسزاده} داریم که هر تیم آرزویش را دارد اما ما نمی‌توانیم هر سه را بازی دهیم. خواسته من فقط گلزنی نیست بلکه بازی خوب می‌خواهم. من از مهاجمان می‌خواهم هر کدام هر چقدر در زمین هستند به تیم کمک کنند مثل بازی گذشته که عباس‌زاده این کار را انجام داد.

سوال: در مورد عملکرد آلوز در سه بازی اخیر که موفق به ارسال پاس گل نشده چه نظری دارید؟

خمز: همه بازیکنان دستورات کادر فنی را انجام می‌دهند و مثل اینکه از بازیکن بخواهید هر بازی گل بزند که این امکانپذیر نیست. ما فورواردهای بزرگی در دنیا داشتیم که بازی‌های زیادی گل نزدند. ریکاردو درست است که پاس گل نداده اما در خط هافبک به تیم کمک می‌کند و بازی‌های آینده پاس گل خواهد داد، کاری که ما باید انجام دهیم این است که کمتر گل بخوریم. ارزیابی از بازیکن باید به خاطر کل بازی باشد نه یک گل یا پاس گل.

سوال: در بازی فردا مثل دیدار با پرسپولیس از تیم تراکتور فوتبال هجومی خواهیم دید؟

خمز: ما فقط می‌توانیم هجومی بازی کنیم و راه دیگری بلد نیستیم، ما همیشه یک جور بازی می‌کنیم و در تمرینات هم چیزی که می‌خواهیم را تمرین می‌کنیم.‌ ما نسبت به سبک بازی رقیبان روش بازی‌مان را عوض نمی‌کنیم و فردا هم می‌خواهیم فوتبال خوبی بازی کنیم.

سوال: مس در مالکیت توپ خوب عمل می‌کند برای این موضوع چقدر آماده هستید؟ آیا تیم را برای سال دوم برای قهرمانی می‌بندید؟

خمز: کاری که فردا خواهیم کرد حفظ توپ است و وقتی آن را از دست دهیم پرس شدید انجام خواهیم داد. خیلی به فصل بعد مانده است و نمی‌دانیم که اینجا خواهم بود یا نه، کدام بازیکنان را خواهم داشت و برای هدف‌گذاری فصل بعد زود است؛ باید ببینیم چه کسی سرمربی خواهد بود، بازیکنان چه کسی خواهند بود و باشگاه چقدر سرمایه‌گذاری خواهد کرد؟ بهتر است به این فصل فکر کنیم.

سوال: تماشاگران وجه مثبت بازی فردا و چمن وجه منفی از نظر شماست

خمز: بازی کردن در یادگار کار ما را سخت می‌کند و از نظر فوتبالی به نفع ما نیست. خیلی خوب است که طرفداران را داریم اما در این ورزشگاه نمی‌توان بازی خوب انجام داد، خوب می‌شد اگر هم هواداران و هم چمن خوب را همزمان داشته باشیم. از همه شما {خبرنگاران} به خاطر احترام به کادرفنی و اطلاع‌رسانی درست به هواداران تشکر می‌کنم.

سوال خبرنگار آناج: با اینکه نتیجه دیدار با پرسپولیس مطلوب نبود اما هواداران از روش بازی تیم خیلی رضایت داشتند؛ با این اوصاف، تراکتور با تیم مدنظر شما از نظر تاکتیکی و خصوصا سبک هجومی چقدر فاصله دارد؟

خمز: مربیان هیچ وقت راضی نیستند و همیشه از بازیکنان می‌خواهند بیشتر تلاش کنند. تیم ما فوتبال خوبی بازی می‌کند و طی دو ماه اخیر به خوبی تغییر کرده و جا دارد از بازیکنان به خاطر تلاش‌شان تشکر کنم. اکنون هم من از بازی تیم رضایت دارم و هم هواداران، با این حال معتقدم هنوز جا برای پیشرفت و بهتر شدن وجود دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *