• 22:28

  • 1401-12-13

  • کد خبر: 58502

در گفت‌وگو با آناج مطرح شد؛

برد برابر پرسپولیس راه تراکتور را هموار می‌کند/ اسدی و آلوز می‌توانند برگ برنده باشند

پیشکسوت تیم فوتبال تراکتور معتقد است که کسب برتری در بازی فردا راه تراکتور در کورس کسب سهمیه و حتی قهرمانی را هموار می‌کند.

علی ابراهیمیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آناج در خصوص دیدار حساس تراکتور مقابل پرسپولیس از هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتبال کشور، اظهار داشت: تراکتور کیفیت تیمی فوق‌العاده‌ای دارد و در سوی دیگر، پرسپولیس بازیکنان ملی‌پوش زیادی دارد و این دو موضوع باعث می‌شود تا دو تیم شرایط پایاپایی داشته باشند.

وی ادامه داد: حساس‌ترین بازی هفته، این دیدار است. کوچک‌ترین اشتباه یک بازیکن منجر به باخت تیمش می‌شود و به نظرم نباید دیدار مقابل پرسپولیس را با بازیِ صنعت‌نفت برابر دانست. با توجه به شرایط جدول، سه امتیاز برای هر دو تیم بسیار مهم است و برتری در این دیدار مسیر تراکتور در کورس کسب سهمیه و حتی قهرمانی را هموارتر می‌کند.

مربی سابق تیم فوتبال تراکتور مطرح کرد: ما در اواسط نیم‌فصل دوم قرار داریم و از این به بعد هر دیدار حکم فینال را دارد. شرایط جدول هم نشان می‌دهد که برد برای تراکتور بسیار اهمیت دارد و در واقع می‌توان گفت بازی فردا ۶ امتیازی است. ما در این دیدار دو بازیکن کلیدی داریم، رضا اسدی و ریکاردو آلوز که می‌توانند برگ برنده تراکتور باشند.

ابراهیمیان درباره آقای گلی غیرمنتظره رضا اسدی گفت: به نظرم رضا اسدی ستون تراکتور است و معتقدم می‌توانست در جام جهانی هم بازی کند اما با سلیقه کادرفنی وقت تیم ملی مغایرت داشت. تفکر فنی خمز به‌گونه‌ای است که در موقعیت مناسب با استراتژی هجومی از اسدی به عنوان مهاجم استفاده می‌کند. او سرزن و شوت‌زن بسیار قهاری بوده و برای هر حریفی خطرناک است.

وی در رابطه با کسب عنوان پرتماشاگرترین تیم لیگ برتر توسط تراکتور و بازی بدون تماشاگر این تیم مقابل پرسپولیس، بیان داشت: هواداران تراکتور با این تیم زندگی می‌کنند. وقتی به بیرون از خانه می‌روید متوجه می‌شوید که نام تراکتور در روزمرگی‌های مردم این دیار جاری است. حیف است این بازی بدون تماشاگر باشد. فوتبال با تماشاگر زیبا است و برگزاری بازی در غیاب تماشاگران قطعا از کیفیت کار خواهد کاست.

پیشکسوت و کاپیتان سابق تراکتور در پایان تأکید کرد: امیدوارم دیدار تراکتور و پرسپولیس یک دیدار جذاب و تماشایی باشد و هواداران از دیدن بازی لذت ببرند. همانطور که گفتم با کسب سه امتیاز وضعیت تراکتور در لیگ برتر خیلی بهتر می‌شود و این تیم رسما در راه قهرمانی قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *