• 16:16

  • 1401-12-10

  • کد خبر: 58241

مغضوب پرسپولیس، محبوب تراکتور/ شماره ۹ تی‌تی‌ها آقایی می‌کند!

ستاره بلندبالای تراکتور با رسیدن به صدر جدول گلزنان لیگ برتر فوتبال مدعی شماره یک کسب کفش طلای این مسابقات است.

به گزارش آناج، شماره ۹ تراکتوری‌ها که با تصمیم پاکو خمز از یک هافبک تدافعی به بازیکن پست ۹ تبدیل شده، در فصل جاری ۹ گل برای تیم محبوب دیار آذربایجان به ثمر رسانده و مدعی اصلی کفش طلای فوتبال ایران است.

۸ گل در لیگ برتر فوتبال و یک گل در جام حذفی نتیجه کار درخشان بازیکنی است که بدون شک، هیچ کس انتظار نداشت تا او پس از فصل کابوس‌وارش در پرسپولیس این چنین در فوتبال کشور آقایی کند.

صحبت از رضا اسدی است، ستاره‌ای که در لیگ بیست‌ودوم با گل‌های دقایق پایانی‌اش واژه رضا تایم را وارد لغتنامه فوتبال کشور کرد و درحال حاضر با ۸ گل به تنهایی در صدر جدول گلزنان لیگ برتر قرار دارد.

این بازیکن گلزن در تراکتور در خطوط دفاعی و حمله هم ایفای نقش کرده و هر موقع به خط آتش این تیم اضافه شده توانایی‌هایش در امر گلزنی را به رخ کشیده است. به عبارتی، با اسدی به عنوان یک آچار فرانسه هر پیچی باز شدنی و هر کمبودی قابل جبران است!

هافبک بلندبالایی که پس از قهرمانی با پرشورها در جام حذفی لژیونر شده و سپس مسیرش را به سمت پرسپولیس تغییر داد، در این دو انتقال از عرش به فرش رسیده و هیچ‌گاه آن اسدیِ تراکتور نشد و حالا در بازگشت به خانه خود گویی دوباره متولد شده است!

وی در مقطع نخست حضورش در تراکتور نیز گل‌های حساسی را برای این تیم به ثمر رساند و در فصل جاری تحت نظر قربان بردیف و پاکو خمز، سرمربیان خارجی تی‌تی‌ها استعدادش در گشودن دروازه حریفان به عنوان یک مهاجم را شکوفا کرده‌ است!

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *