• 14:58

  • 1401-12-08

  • کد خبر: 58003

پاسخ تلویخی خمز به شایعات: سرمربیگری تراکتور باعث افتخارم است

سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال تراکتور اعلام کرد که به حضور در این تیم بزرگ و پرطرفدار افتخار می‌کند.

به گزارش آناج، پاکو خمز، سرمربی صاحب‌ سبک اسپانیایی که پس از حضورش در تراکتور طی مدت کوتاهی توانسته این تیم را متحول کند، مورد توجه رسانه‌های کشور قرار دارد و گمانه‌زنی‌هایی راجع به احتمال پیوستن این سرمربی به تیم ملی نیز مطرح است.

این درحالی است که سرمربی لالیگایی پرشورها پیش از این در واکنش به گمانه‌زنی‌ها اعلام کرد که مربیان ایرانی را برای نیمکت تیم ملی شایسته‌تر می‌داند و او امروز همزمان با افزایش شایعات حضورش در تیم ملی به صورت تلویحی به این شایعات پاسخ داد.

پاکو خمز که در نشست خبری قبل از بازی با صنعت‌نفت صحبت می‌کرد، با ابراز رضایت از حضورش در تراکتور گفت: “از عملکرد بازیکنان در تمرینات رضایت کامل دارم، آنان خیلی تلاش می‌کنند و باعث افتخار است که مربی این بازیکنان هستم و در تراکتور کار می‌کنم.”

او همچنین در این نشست به انتخاب تراکتور به عنوان پرطرفدارترین تیم ایران از سوی سایت ترانسفرمارکت اشاره کرد و گفت که تیمش از لحاظ فنی و تعداد طرفدار جزو بهترین‌هاست و این موضوع انگیزه‌اش برای کار در تراکتور را بیشتر می‌کند.

شایان ذکر است که پاکو خمز تا پایان فصل آینده فوتبال کشور (فصل 1403-1402) با باشگاه تراکتور قرارداد دارد و این اظهارات به معنای علاقه او برای ادامه فعالیتش در این تیم و تکذیب شایعات حضور در تیم ملی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *