• 09:47

  • 1401-11-20

  • کد خبر: 56624

باند سارقان لوازم خودرو در دام پلیس تبریز

جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از دستگیری اعضای باند 8 نفره سارقان لوازم داخل خودرو در شهر تبریز خبر داد.

به گزارش آناج، سردار “علی محمدی”درتشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وصول گزارشاتی مبنی بر وقوع سرقت های متعدد لوازم داخل خودرو در تبریز موضوع در دستور کار ویژه کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: با هوشیاری و تلاش شبانه روزی مأموران و انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی 2 نفر از سارقان فعال و سابقه دار در این خصوص شناسایی و با هماهنگی قضائی در عملیات ضربتی دستگیر شدند.

وی اضافه کرد: در ادامه رسیدگی به پرونده تعداد 6 نفر از اعضای دیگر این باند در عملیات های جداگانه دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهشان مقادیر زیادی اموال مسروقه کشف و پس از شناسایی تحویل مالباختگان شد.

سردار “محمدی” خاطرنشان کرد: متهمان در تحقیقات انجام شده به 54 فقره سرقت لوازم داخل انواع خودرو از خودروهای پراید، پژو، پیکان و نیسان وانت اعتراف کردند که ارزش اموال مسروقه مکشوفه افزون بر 5 میلیارد و 500 میلیون ریال ارزیابی شده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان از شهروندان درخواست کرد نسبت به تجهیز خودروهای خود به سیستم ردیاب و دزدگیر اقدام و از پارک وسایل نقلیه خودرو در مکان های خلوت و تاریک خودداری کنند و در صورت مشاهده موارد مشکوک با شماره 110 و 197 به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *