• 20:05

  • 1401-11-17

  • کد خبر: 56382

آناج پیگیری کرد؛

چرا دیدار تراکتور-هوادار بدون تماشاگر شد؟

تراکتوری‌ها در بیستمین گام از لیگ برتر به میهمانی هوادار می‌روند که این بازی با مصوبه شورای تامین استان تهران بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد‌.

به گزارش آناج، سازمان لیگ فوتبال ایران از تغییر زمان دیدار تیم‌های هوادار تهران و تراکتور در هفته بیستم لیگ برتر باشگاه‌های کشور خبر داده است و بر همین اساس، دیدار این دو تیم که قرار بود از ساعت ۱۵ روز چهارشنبه – ۱۹ بهمن ماه – برگزار شود، یک‌ ساعت زودتر یعنی از ساعت ۱۴ در ورزشگاه پاس قوامین تهران آغاز خواهد شد.

اما این بازی درحالی با مصوبه شورای تامین استان تهران بدون تماشاگر خواهد بود که با توجه به برگزاری مسابقات سایر نمایندگان استان تهران از جمله سرخابی‌ها با حضور تماشاگران، شائبه‌هایی از قبیل درخواست باشگاه هوادار برای انجام بازی در غیاب هواداران ایجاد شده است.

میلاد فاندر، مدیر رسانه‌ای باشگاه هوادار تهران در واکنش به این شائبه‌ ضمن تکذیب آن‌ به خبرنگار ما گفت: علت ممنوعیت حضور تماشاگران در این بازی به تصمیم شورای تامین استان تهران و مشکلات ورزشگاه پاس قوامین برمی‌گردد که از چند سال گذشته شرایط حضور تماشاگران را ندارد.

وی توضیح داد: ورزشگاه پاس قوامین علاوه بر مشکل بلیت فروشی با مشکلات عدیده‌ دیگری روبرو است و امکان میزبانی با حضور تماشاگران وجود ندارد کمااینکه در اواخر فصل گذشته و در شرایطی که مجوز حضور تماشاگران صادر شده بود، بازی‌های ما بدون تماشاگر برگزار شد.

فاندر با تاکید بر این موضوع که باشگاه هوادار از حضور تماشاگران استقبال می‌کند‌، اعلام کرد: ما حتی به خاطر اینکه هواداران پرشمار تراکتور این بازی را به صورت زنده تماشا کنند، از حدود ۱۰ روز پیش با مسئولان ارگان‌های زیربط رایزنی کردیم که درنهایت با مساعدت سازمان لیگ، تعامل باشگاه تراکتور و هماهنگی‌‌ها با شبکه ورزش مقرر شد تا بازی به صورت زنده از این شبکه به روی آنتن برود.

بر اساس این گزارش، توضیحات مدیر رسانه‌ای باشگاه هوادار درحالی است که حضور تماشاگران از الزامات برگزاری مسابقات است و چنانچه که ورزشگاهی امکان میزبانی از تماشاگران را نداشته باشد، طبق مقررات نمی‌تواند میزبان مسابقه باشد، فلذا بایستی ورزشگاه محل برگزاری این دیدار تغییر کند نه اینکه بازی بدون تماشاگر شود؛ مگر اینکه حضور تماشاگر برای سازمان لیگ جزو الزامات برگزاری نباشد که این بحث دیگری است!

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *