• 11:57

  • 1401-11-16

  • کد خبر: 56131

مس-گیتی باید باتماشاگر باشد/ آقایان! عدالت را رعایت کنید

مهمترین بازی فصل لیگ برتر فوتسال کشور روز پنجشنبه در تبریز برگزار خواهد شد.

به گزارش آناج، در شرایطی که اکثریت رشته‌های ورزشی در کشور علی‌الخصوص رشته‌های پرطرفدار فوتبال، والیبال، بسکتبال و کشتی مجوز ورود تماشاگران به ورزشگاه‌ها را دریافت کرده‌اند اما رشته فوتسال همچنان از این نعمت محروم است‌ و معلوم نیست که چرا درب سالن‌ها در مسابقات لیگ برتر فوتسال به روی هواداران گشوده نمی‌شود؟

این درحالی است که فوتسال از جذاب‌ترین رشته‌های ورزشی بوده و با در نظر گرفتن این مورد که رقابت‌های باشگاهی لیگ برتر فوتسال کشور هفته‌های پایانی و حساس خود را سپری می‌کند، لذا تماشای بازی‌های دو هفته آخر برای علاقمندان این رشته ورزشی می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز و تماشایی باشد.

اما مقصود از این نوشته، دیدار فینال‌گونه و فوق‌العاده حساس مس سونگون و گیتی‌پسند در هفته ماقبل پایانی لیگ برتر فوتسال است که گل سرسبد مسابقات ورزشی کشور در هفته جاری محسوب می‌شود و با توجه به روند برگزاری رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بدون تماشاگر خواهد بود.

اما نبرد سنتی دو غول فوتسال کشور که به احتمال بسیار زیاد تکلیف قهرمان فصل را مشخص خواهد کرد، درحالی قرار است در غیاب تماشاگران برگزار شود که مصاف رفت دو تیم در اصفهان و در شرایطی که مجوز ورود تماشاگران در هیچ کدام از مسابقات ورزشی کشور صادر نشده بود، با حضور هواداران برگزار شد‌.

با توجه به احتساب نتایج بازی‌های رودررو در تعیین جایگاه جدولی تیم‌ها در مسابقات لیگ برتر فوتسال و برگزاری دیدار رفت مس سونگون و گیتی‌پسند با حضور تماشاگران، اگر بنا بر رعایت عدالت است باید بازی برگشت دو تیم نیز با حضور تماشاگران برگزار شود و هیچ عذر و بهانه‌ای برای انجام این بازی پشت‌ درهای بسته وجود ندارد.

افزودنی است، دیدار مس سونگون ورزقان و گیتی‌پسند اصفهان در هفته بیست‌وپنجم و ماقبل پایانی لیگ برتر فوتسال کشور روز پنجشنبه – ۲۰ بهمن ماه – به میزبانی مسی‌ها در سالن پورشریفی تبریز برگزار خواهد شد.

در جدول لیگ برتر فوتسال، درحال حاضر مس سونگون با ۶۳ امتیاز صدرنشین بوده و گیتی‌پسند با ۵۷ امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد. مسی‌ها در صورت کسب امتیاز در جدال روز پنجشنبه قهرمانی خود را در فاصله یک هفته به پایان مسابقات قطعی خواهند ‌کرد اما در غیر این صورت تکلیف قهرمان فصل به ایستگاه آخر کشیده خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *