• 17:31

  • 1401-11-12

  • کد خبر: 55831

حق به حقدار رسید؛

رستگاری تراکتـور با گل دقیقه 100/ اتوبوس نکونام در تبریز چپ کرد!

هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال کشور با پیروزی خانگی و دقیقه آخری تراکتور مقابل فولاد در ورزشگاه یادگار امام ره تبریز آغاز شد.

به گزارش آناج، هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال کشور ظهر امروز (چهارشنبه) با دیدار دو تیم تراکتور و فولاد در تبریز آغاز شد و شاگردان پاکو خمز در نبردی که تیم برتر میدان بودند، با گل دقیقه ۱۰۰ هادی محمدی به یک پیروزی دیرهنگام و دراماتیک دست یافته و سه امتیاز را به حساب خود واریز کردند.

در این دیدار که از ساعت ۱۴ در حضور نزدیک به ۲۰ هزار تماشاگر به میزبانی ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار شد، میهمان بازی را بهتر استارت زد و اگر درخشش اخباری نبود این تیم می‌توانست به گل زودهنگام برسد.

اما با عبور از دقایق ابتدایی تیم پاکو خمز بر توپ و میدان مسلط شد و در نیمه اول بدشانس بود که برنده به رختکن نرفت. رضا اسدی در این نیمه یک موقعیت طلایی را از دست داد.

در نیمه دوم تراکتور کارش را تهاجمی‌تر از نیمه اول شروع کرد و چند حمله خطرناک نیز روی دروازه فولاد انجام داد که عباسی و قنبری دو وینگر این تیم قدر موقعیت‌ها را ندانستند.

سرخ‌پوشان میزبان که با حمایت هواداران‌شان به دنبال زدن گل برتری بودند، در دقیقه ۷۲ تا آستانه گلزنی پیش رفتند اما ضربه سر چکشی گوستاوو با واکنش گردان به کرنر رفت.

با رسیدن به دقایق پایانی و در شرایطی که فولادی‌ها با بازی تدافعی و تاخیری به دنبال حفظ نتیجه بودند، فشار حملات تراکتور شدت گرفت و این تیم بالاخره در دهمین دقیقه از وقت‌های اضافه با استفاده از یک ضربه کرنر توانست قفل دروازه فولاد را باز کند.

ریکاردو آلوز از روی نقطه کرنر توپ را به داخل محوطه جریمه ارسال کرد و هادی محمدی درحالیکه توسط بازیکن فولاد یارگیری شده بود، در یک لحظه خود را جدا کرده و با ضربه سر شیرجه‌ای توانست توپ را با تور دروازه حریف آشنا کند.

درنهایت حق به حقدار رسید و تراکتور که تیم برتر میدان بود با تشویق‌های بی‌امان هوادارانش به یک برد ارزشمند دست یافت و خود را به نزدیکی صدر جدول رساند.

تراکتورِ خمز با این برد خانگی در جدول ۲۹ امتیازی شد و با تثبیت جایگاهش در مکان پنجم و کاهش اختلاف با تیم‌های بالانشین رسما به جمع مدعیان اضافه شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *