• 14:31

  • 1401-11-05

  • کد خبر: 55090

دنبال بهانه بهتر باشید؛

تفاوت سنی عباس‌زاده و پاکدل: فقط یک سال!

اینکه بازیکنی با یک سال کمتر جوان است و دیگری پیر، از بهانه‌های اسرائیلی است که فقط در فوتبال ایران می‌توان همانند آن را شنید!

به گزارش آناج، گویا باید در هر بازه نقل‌وانتقالاتی اخبار جدا شدن محمد عباس‌زاده آقای گل لیگ برتر برای ساعاتی هم که شده اعصاب پرشورها را خرد کند! شایعاتی که باتوجه به عملکرد هرساله مهاجم مازنی عجیب به نظر می‌رسد؛ مخصوصا که عباس‌زاده حالا سومین گلزن برتر تاریخ لیگ برتری تراکتور و درحال حاضر آقای گل رقابت‌های لیگ برتر نیز هست.

گفته می‌شود که عباس‌زاده مهاجم مورد علاقه خمز نیست و به سبک این سرمربی نمی‌خورد. بازیکنی است که سنی از وی گذشته و در سیستم پرس سرمربی اسپانیایی توانایی دویدن ندارد. این موضوع درحالی جالب است که بدانید خرید جدید تراکتور حامد پاکدل ۳۱ ساله و یک سال کوچکتر از عباس‌زاده است! اینکه بازیکنی با یک سال کمتر جوان است و دیگری پیر، از بهانه‌های اسرائیلی است که فقط در فوتبال ایران می‌توان همانند آن را شنید!

عباس‌زاده باوجود حرف و حدیث‌های زیادی که در طول این سال‌ها پیرامونش بوده، همواره آقای گل تراکتور بوده و بعد از لوسیانو ادینیو تنها مهاجمی است که توانسته خطری دائمی برای باز کردن قفل هر دروازه‌ای در لیگ برتر باشد. مهاجمی که از قائمشهر آمده ولی به اندازه یورگن لوکادیای هلندی و گران‌قیمت گل زده و توانایی‌هایش بر هیچ کس پوشیده نیست.

اگر آقای گل لیگ برتر مدنظر کادرفنی نباشد، ابتدا باید این موضوع به طور شفاف توسط سرمربی اعلام شود و در ادامه بازیکنان جایگزین جذب شده بتوانند همانند عباس‌زاده گل بزنند و مفید باشند؛ هر چند که به نظر نمی‌رسد سرمربی جدید و خارجی تازه وارد به یک کشور جدید، آقای گل لیگ برتر آن کشور را نخواهد!

همچنین امید است رسانه رسمی باشگاه که پس از خبرگزاری‌های تهرانی اقدام به انتشار کم و کیف مصدومیت مهاجم گلزن خود کرد، این بار هم بعد از شایعات جدایی مهاجم قائمشهری بدان بپردازد و حداقل با یک اظهارنظر کوتاه نشان دهد که برترین گلزن تراکتور برای رسانه باشگاه همانند رسانه‌های کشوری اهمیت دارد!

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    عزیزجان چرا مقایسه مع الفارق میکنید!!!دراین که عباس زاده بازیکن گلزن و چارچوب شناسی است اصلا شکی نیست و در این چند فصل شایستگی های خود را نشان داده است. تفاوت سنی مقوله ای نیست که این دو بازیکن تقریبا همسن را باهم مقایسه کنیم.بلکه پارامتر ما سرعت و دوندگی در طول بازی است.ناصرمحمد خانی چند سالی از فرشاد پیوس هم بزرگتر بود ولی دو برابر فرشاد در زمین دوندگی داشت…بارها اشاره کرده بودیم در نوشته هایمان تراکتور در خط حمله به یک بازیکن دونده و پرس کننده نیاز دارد که عباس زاده این شرایط را نداشته و ندارد ولی با آمدن پاکدل دونده، فضا برای عباس زاده و یا مهاجم دیگر خیلی باز می شود تا تعداد گلهایش را افزایش دهد…لطفا مساله را وارونه به خورد طرفداران ساده دل تراختور مظلوم ندهید…عباس زاده چندین مورد به علت همین ضعف نداشتن سرعت و دوندگی نتوانسته فرصتهای خوب را تبدیل به گل نماید…همین اسدی که در خط حمله بازی میکند توانایی سرعت عمل را ندارد و بزرگترین ضعف تراکتور نداشتن سرعت در خط حمله است…تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *