• 10:21

  • 1401-11-05

  • کد خبر: 55081

آناج گزارش می‌دهد؛

روز بررخی آقای گل؛ چرا عباس‌زاده در تراکتور ماندنی شد؟

مهاجم گلزن تیم فوتبال تراکتور درحالی در این تیم ماندنی شد که در آستانه جدایی قرار گرفته بود.

به گزارش آناج، محمد عباس‌زاده، مهاجم مازنی تیم تراکتور که از زمان پیوستن به این تیم بهترین گلزن سرخ‌پوشان بوده و در فصل جاری نیز تا بدین جای کار عنوان آقای گلی لیگ برتر را به خود اختصاص داده است، در آستانه جدایی از جمع شاگردان پاکو خمز قرار داشت که به دنبال اعتراض هواداران و البته با تصمیم محتاطانه مسئولان باشگاه تراکتور، درنهایت ماندنی شد.

سامورایی محبوب تی‌تی‌ها در هفته گذشته با حواشی مشکل مصدومیتش مواجه بود‌ که شایعاتی را درباره جدایی او بوجود آورد و هرچند این قائله پس از ابراز ناراحتی عباس‌زاده با دلجویی از طرف باشگاه و یک مصاحبه فیصله یافت، لیکن در ادامه، شامگاه دیروز منابعی از پایان کار این بازیکن در تراکتور خبر دادند.

اما در حالیکه ادعا شده اخبار حضور عباس‌زاده در فهرست مازاد تراکتور و جدایی او یک سوءتفاهم بوده، شنیده‌های خبرنگار آناج حاکیست که این بازیکن به درب خروج باشگاه تراکتور بسیار نزدیک شده بود و فقط یک بند انگشت با ترک این باشگاه فاصله داشت!

بر اساس این شنیده‌ها؛ پاکو خمز، سرمربی اسپانیایی تراکتور اعتقاد چندانی به محمد عباس‌ز‌اده ندارد و این مشکل اصلی مهاجم مازنی در تراکتور است اما از آنجایی که جذب مهاجم خارجی برای این تیم منتفی شده و احتمال جدایی کاوه رضایی هم وجود دارد، از همین رو، آقای گل لیگ‌ برتر در جمع سرخ‌پوشان ماندنی شد و به کارش در تبریز ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *