• 14:33

  • 1401-11-04

  • کد خبر: 55023

گزارش فدراسیون تکواندو از روز پایانی مسابقات لیگ برتر؛

هوگوپوشان مس سونگون به دنبال دفاع از عنوان قهرمانی

مسابقات لیگ برتر تکواندو درحالی به ایستگاه پایانی رسیده که در روز آخر تیم مس سونگون ورزقان امیدوار به دفاع از عنوان قهرمانی خود در این مسابقات است.

به گزارش آناج، در آستانه برگزاری مسابقات هفته‌های دهم و یازدهم (پایانی) لیگ برتر تکواندو قهرمانی باشگاه‌های کشور در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان، فدراسیون تکواندو در گزارشی به بررسی مسابقات روز آخر و وضعیت تیم‌های مدعی پرداخته که به شرح زیر است:

هفته دهم و یازدهم (پایانی) رقابت‌های لیگ برتر جوانان و بزرگسالان تکواندو باشگاه کشور، (جام خلیج فارس) گرامیداشت شهید مدافع حرم عبدالله اسکندری، روز پنجشنبه ششم بهمن ماه در خانه تکواندو با شناخت تیم‌های برتر به کار خود پایان خواهد داد.

در این دوره از رقابت‌ها تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی، یزدان، نفت مناطق مرکزی باشگاه زاگرس جنوبی، شهرداری ورامین، باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون ورزقان، باشگاه دمنده، شرکت پالایش نفت آبادان، پاس، فرمانیه، سولدوز آذربایجان غربی، لوازم خانگی کن و باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان به مصاف یکدیگر می‌روند.

مس سونگون ورزقان مدافع عنوان قهرمانی که با سه امتیاز اختلاف خانه دوم جدول را در اختیار دارد، ابتدا با دانشگاه آزاد پیکار کرده و سپس به دیدار یزدان می رود. تیم قدیمی دانشگاه آزاد اسلامی باوجود فاصله 11 امتیازی از تیم صدرنشین، با این حال مهره‌های خوبی را در اختیار دارد که می‌تواند کار را برای مس سونگون ورزقان کمی سخت کند.

شاگردان گودرزی در تیم پالایش نفت آبادان با 27 امتیاز صدرنشین بوده و جدی‌ترین مدعی کسب عنوان قهرمانی هستند. این در حالیست که 2 تیم شهرداری ورامین و مس سونگون ورزقان با 24 امتیاز این تیم را برای رسیدن به سکوی نخست تهدید می‌کنند. نکته مهم‌تر اینکه نفتی‌های آبادان در یک بازی مهم باید برابر شهرداری ورامین صف‌آرایی کنند. تقابل احتمالی متین رضایی برابر فرزان عاشورزاده، مهدی یوسفی مقابل رضا کلهر، سالار رحمتی در پیکار با مهران برخورداری و محمدرضا خانی مقابل ابوالفضل عباسی از تماشایی ترین مبارزات این دیدار خواهد بود.

نفتی‌ها پیش از دیدار با شهرداری، باید با تیم خوب و سخت کوش زاگرس جنوبی مبارزه کنند، چهار امتیاز از این 2 بازی برای نخستین بار جام قهرمانی لیگ برتر را به آبادان خواهد برد. ورامینی‌ها هم پیش از این دیدار باید با مس کرمان دیدار کنند، مسی که خود مدعی کسب سکوی سوم است. شاگردان پیام خانلرخانی اگر می‌خواهند عصر پنجشنبه بعد از 2 سال دوری، سکوی قهرمانی را تجربه کنند، باید 6 امتیاز این 2 بازی را کسب کرده و منتظر لغزش مس سونگون باشند.

در جدول رده‌بندی پالایش نفت آبادان با 27 امتیاز صدرنشین است. مس سونگون ورزقان  با 24 امتیاز و تفاضل 24 در مکان دوم قرار دارد. شهرداری ورامین نیز با همین شرایط و تفاضل امتیاز فنی کمتر در جایگاه سوم جدول ایستاده است. مس کرمان با 19 امتیاز، دانشگاه آزاد اسلامی با 16 امتیاز، لوازم خانگی کن با 15 امتیاز و زاگرس جنوبی هم با 12 امتیاز به همراه پاس 12 امتیازی رده‌های بعدی را در اختیار دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *