• 21:45

  • 1401-11-03

  • کد خبر: 54965

در گفت‌وگو با آناج مطرح شد؛

تمجید ابراهیمیان از سرمربی اسپانیایی: تراکتور با این فرمان موفق می‌شود

پیشکسوت باشگاه تراکتور از شیوه بازی این تیم زیر نظر پاکو خمز تمجید کرده و اطمینان داد که در صورت تداوم این روند، موفقیت حاصل خواهد شد.

علی ابراهیمیان در گفت‌وگو با آناج در خصوص تساوی تراکتور مقابل گل‌گهر سیرجان از هفته شانزدهم لیگ برتر، اظهار داشت: دو تیم در بالای جدول به سه امتیاز نیاز داشتند و به نظرم نتیجه تساوی به درد هیچ کدام نخورد. همچنین با توجه به شرایط جدول انتظار می‌رفت که فوتبال تهاجمی را به نمایش بگذارند و تراکتور از شروع بازی نشان داد که به دنبال برد است.

وی افزود: پشت محوطه جریمه نقطه کور و پاشنه آشیل تیم گل‌گهر بود که در گل نخست این امر مشهود بود. به نظرم کادرفنی تراکتور حریف را به خوبی آنالیز کرده بود اما متاسفانه سه امتیاز حاصل نشد‌. معتقدم با توجه به روند بازی و موقعیت‌های دو تیم نتیجه ۳ بر ۲ به نفع تراکتور عادلانه‌تر بود‌.

پبشکسوت تیم فوتبال تراکتور در رابطه ترکیب این تیم در نبود ریکاردو آلوز و محمد عباس‌زاده مطرح کرد: خمز‌ ترکیب بسیار خوبی برای این دیدار تدارک دیده بود، به خصوص اینکه فضای مناسبی برای رضا اسدی فراهم کرده بود تا بتواند در سانترهای ارسالی از جناحین و ضدحملات به خط حمله اضافه شود. در واقع، خمز در این دیدار همچون دیدارهای قبلی با اسدی برای حریفان تله گذاشته بود. او دست و بال اسدی را باز گذاشته بود تا بتواند در هر موقعیتی به تیم کمک کند.

ابراهیمیان گفت: گل‌گهر آنالیز خوبی از تراکتور در نیمه نخست داشت و در نیمه دوم شاهد بودیم که با تغییر تاکتیک کاوه رضایی و رضا اسدی را از جریان بازی خارج کردند و این دو بازیکن نتوانستند عملکرد خودشان در نیمه اول را تکرار کنند.

مربی اسبق تراکتور در ارتباط با تیم سیرجانی افزود: گل‌گهر تیم بسیار باکیفیتی است و چند بازیکن سابق تراکتور نیز در این تیم بازی می‌کنند. نیمه اول هم این تیم همانند حریفش عملکرد خوبی داشت و بازی تماشاگرپسندی را شاهد بودیم.

ابراهیمیان نتیجه تساوی را برای گل‌گهر راضی‌کننده‌تر دانست و خاطرنشان کرد: در صورت شکست گل‌گهر در این دیدار، تراکتور در جدول به این تیم نزدیک می‌شد و از این رو گل‌گهر به نتیجه مساوی راضی‌ بود؛ کمااینکه تیم سیرجانی در نیمه دوم به دنبال حفظ نتیجه بود و از دقیقه ۸۰ به بعد، دروازه‌بان و مدافعان این تیم سعی می‌کردند تا وقت تلف کنند.

کاپیتان پیشین تراکتور با بیان اینکه سبک بازی این تیم با حضور خمز بهبود یافته است، عنوان کرد: مطمئنا هواداران هم از شیوه بازی تراکتور لذت می‌برند. من فقط از بازیکنان خواهش می‌کنم که کمی دقت بیشتری به خرج دهند تا حداقل در دیدارهای خانگی به راحتی امتیاز از دست ندهیم. اگر تراکتور با این فرمان ادامه دهد، می‌تواند در جمع سه تیم برتر لیگ قرار گرفته و سهمیه آسیایی را کسب کند.

وی به اشتباهات داوری هم اشاره کرد و افزود: متاسفانه نتایج تراکتور تحت تاثیر عملکرد داوران بوده و مثل همیشه از این ناحیه متضرر شده است. پیشنهادم این است که پاکو خمز‌ و کادرفنی تراکتور از نظر ذهنی هم روی بازیکنان کار کند تا بهانه دست داوران ندهند.

ابراهیمیان در خاتمه تاکید کرد: تراکتور در چند پست نیاز به تقویت دارد و با جذب نفرات باکیفیت، قدرت این تیم افزایش خواهد یافت. البته مالک باشگاه هم حمایت‌های مالی خوبی از تیم داشته که امیدوارم تمامی این حمایت‌ها و به خصوص حمایت‌های معنوی عاشقان فوتبال آذربایجان و پرشورها ختم به نتایج خوب برای تراکتور شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *