• 16:09

  • 1401-11-03

  • کد خبر: 54929

رمزگشایی از یک پست اینستاگرامی؛

واکنش مهندس تراکتور به پیشنهادات: نه ممنون، مهمانی داریم!

ستاره پرتغالی و محبوب تیم فوتبال تراکتور به پیشنهاداتش از سایر تیم‌ها واکنش نشان داد.

به گزارش آناج، عملکرد فوق‌العاده و فراتر از انتظار «ریکاردو آلوز» ستاره این فصل تراکتور باعث شده تا اکثر تیم‌های مطرح و اسم و رسم‌دار لیگ برتر به دنبال شکار این هافبک ارزنده پرتغالی در نقل‌وانتقالات باشند.

پیشنهاداتی که یکی پس از دیگری با جواب رد باشگاه آذربایجانی مواجه می‌شود ولی گویا جواب منفی تراکتور کارگر نیست و حتی تهدید به شکایت توسط مدیرعامل این تیم نیز ره به جایی نبرده تا سرمربی استقلال با گوشی شخصی خود نیز دست به دامان نصیرزاده شود!

در همین راستا، امروز پایگاه خبری فوتبالی در خبری جالب توجه مدعی شد که ریکاردو آلوز ستاره پرتغالی در روزی که پاکو خمز به شاگردانش استراحت داده، هم‌تیمی‌ها و اعضای تیم را به یک ضیافت شام دعوت کرده است. ضیافتی که به نظر می‌رسد تعبیری جز ادامه همکاری آلوز با تراکتور حداقل تا پایان فصل نداشته باشد.

هم‌چنین ساعاتی بعد از انتشار این خبر، ریکاردو در صفحه اینستاگرام خود پستی با مضمون جمله “تو مرد نیستی مگر اینکه صاحب حرفی که زده‌ای باشی” منتشر کرد که نشان از پالس‌های مثبت مرد محبوب تی‌تی‌ها برای ادامه کار در تبریز است.

ریکاردو آلوز در مدت حضور خود در تراکتور نشان داده که علاوه بر مسائل فنی، فوتبالیستی بسیار با اخلاق نیز هست و می‌توان همه جوره روی وی حساب کرد.

تصویر پست اینستاگرامی که ریکاردو آلوز امروز منتشر کرده به قرار زیر است:

انتهای پیام/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *