• 14:23

  • 1401-11-03

  • کد خبر: 54914

در دیدار فرماندهان سپاه عاشورا با نماینده‌ولی فقیه در استان:

اقدام اروپا بخشی از جنگ ترکیبی است/سپاه یکی از محبوب‌ترین نهادهای نظامی دنیا است

نماینده‌ولی فقیه در استان، افزود: اقدام اروپا بخشی از جنگ ترکیبی است و قطعاً نمی توانند خللی در روند پیشرفت سپاه ایجاد کنند. 

به گزارش آناج، جمعی از فرماندهان رده‌های مختلف سپاه عاشورا عصر امروز با حضور در بیت نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی بخاطر اقدام انقلابی وی در مقابل تصمیم خصمانه پارلمان اروپا تقدیر و تشکر کردند.

فرمانده سپاه عاشورا در این مراسم با بیان این‌که حرکت معنادار امام جمعه تبریز ابتکار خود ایشان بود، اظهارداشت: این اقدام در واقع تکریم سپاه و تجلیل از خدمات سپاه در مقابل نیروهای مهاجم خارجی بود.

سردار عباسقلی‌زاده خاطرنشان کرد: با تمام وجود شما را دوست داریم و قدردان شما هستیم.

 

قدردانی فرمانده کل سپاه و رئیس سازمان بسیج از امام جمعه تبریز 

فرمانده سپاه عاشورا از قدردانی فرمانده کل سپاه و رئیس سازمان بسیج از اقدام انقلابی امام جمعه تبریز خبر داد و گفت: فرمانده کل سپاه و رئیس سازمان بسیج در پیام های مکتوب جداگانه از ایشان تجلیل و تقدیر کرده‌اند.

 

حضور ما در اینجا تشریفاتی نیست

فرمانده قرارگاه عاشورا نیز در این مراسم با اشاره به این‌که بعد از مشاهده تصاویر آیت‌الله آل‌هاشم با لباس سبز پاسداری در تریبون نماز جمعه با ایشان تماس گرفتم، ادامه داد: در این تماس تلفنی به ایشان گفتم که شما مثل دماوند و سبلان و سهند پشت ما هستید و ما دلمان به این حمایت‌ها گرم است.

وی با تاکید بر این‌که حضور ما در اینجا تشریفاتی نیست با دلمان و با عشق بحضور شما رسیدیم، تصریح کرد: حرکت شما نشانه حمایت علما و بزرگان از نهاد مقدس سپاه است.

 

آیت‌الله آل‌هاشم همواره به سپاه ارج نهاده است

حجت‌الاسلام سرایی مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه عاشورا ابراز داشت: افتخار می‌کنیم بر وجود این سید جلیل‌القدر و بزرگوار. اقدام ایشان دوستداران انقلاب را شاد و دل دشمنان عنود را آزرد. ایشان همیشه و به هر نحو ممکن سپاه را ارج نهاده و تکریم کرده است و این نشانِ هویت عمیق انقلابی ایشان است.

 

سپاه یکی از محبوب‌ترین نهادهای نظامی دنیا است

آیت‌الله آل‌هاشم با اشاره به این‌که بر تحولات سیاسی اروپا رصد دارم، یادآور شد: باید در مقابل این رویکرد خصمانه موضع‌گیری انجام می‌شد و خداوند نیز به این عمل برکت داد.

وی با تاکید بر این‌که سپاه یکی از محبوب‌ترین نهادهای نظامی دنیا است، گفت: سپاه مردمی‌ترین و ملی‌ترین نیروی نظامی دنیاست.

 

اقدام اروپا بخشی از جنگ ترکیبی است

نماینده‌ولی فقیه در استان، افزود: اقدام اروپا بخشی از جنگ ترکیبی است و قطعاً نمی توانند خللی در روند پیشرفت سپاه ایجاد کنند.

وی خاطرنشان کرد: هدف نهایی دشمن خسته کردن مردم و تسلیم آنهاست. از طرفی دشمن می‌خواهد در مذاکرات، از ایران امتیاز بگیرد. این نه اولین شیطنت اروپایی هاست و نه آخرین آن. اما مطمئن باشند تیرشان به سنگ خواهد خورد. اروپا باید بداند که اگر محاسباتش غلط از آب دربیاید، هزینه آن محدود نخواهد بود.

امام جمعه تبریز با اشاره به عنایات حضرت حق تعالی در ۴۴ سال گذشته، افزود: دشمنان بفضل الهی به اهداف خود نخواهند رسید چون خداوند پشتیبان انقلاب اسلامی است.

 

انتهای پیام/

کلید واژه ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *