• 14:55

  • 1401-11-02

  • کد خبر: 54825

محصول صبر و حوصله؛ بالاخره تراکتـور با «صفا» شد!

هافبک عراقی تیم فوتبال تراکتور برترین بازیکن این تیم در دیدار با گل‌گهر سیرجان بود.

به گزارش آناج، صفا هادی اولین خرید خارجی تراکتور و یکی از بمب‌های این تیم در نقل‌وانتقالات تابستانی یا پیش‌فصل فوتبال کشور بود که با سروصدای زیاد و پس از پایان کارش در تیم نیروی هوایی عراق به جمع سرخ‌پوشان دیار آذربایجان ملحق شد.

با توجه به شناختی که قربان بردیف، سرمربی وقت تراکتور از صفا هادی داشت، این ستاره جوان عراقی خریداری شد اما با این وجود، او در زمان سرمربیگری پیرمرد ترکمن هرگز آن بازیکنی نشد که تراکتوری‌ها از ستاره خارجی‌شان انتظارش را داشتند.

شاید یکی از دلایل این انتظارات عملکرد فوق‌العاده ریکاردو آلوز بود‌، به این علت که هر دو بازیکن با شرایط مشابه و آشنایی قبلی سرمربی به تراکتور پیوستند لیکن هافبک پرتغالی خیلی سریع خود را با شرایط تیم جدیدش وفق داد که این امر برای هافبک عراقی اتفاق نیافتاد.

صفا در زمان بردیف فقط چند بار در ترکیب اصلی قرار گرفت و غالب مواقع یکی از بازیکنانی بود که کار را از روی نیمکت آغاز می‌کرد، البته بی‌تردید اصرار سرمربی روس‌تبار بر استفاده از تاکتیک مدنظرش در عملکرد این بازیکن هم تاثیر گذاشته و این هم علتی دیگر بر کم‌فروغی ستاره جوان در کنار عوامل محیطی بود.

اما پس از تغییرات در کادرفنی تراکتور و حضور پاکو خمز اسپانیایی ورق برای صفا هادی برگشت درست مثل محمد قنبری که حالا به یکی از عناصر اصلی تراکتور تبدیل شده و هر دو بازیکن در دیدارهای اخیر تی‌تی‌ها جزو موثرترین بازیکنان میدان بوده‌اند.

بدون شک، صفا هادی بهترین بازیکن تراکتور در دیدار با گل‌گهر بود‌. در روزی که سرخ‌ها ریکاردو آلوز مغز متفکر و قلب تپنده خود را در اختیار نداشتند، این صفا هادی بود که میدان‌داری چشم‌گیری داشت و هم در کار بازی‌سازی و هم به عنوان یک هافبک جنگنده نقش خود را به خوبی ایفا کرد.

حالا تراکتور با «صفا» با صفا شده و هافبک عراقی زیر نظر سرمربی اسپانیایی روز به روز فوتبالش را احیا و جایگاهش را در تیم محبوب فوتبال آذربایجان تثبیت می‌کند و این تغییر ماحصل صبر و حوصله‌ای است که تی‌تی‌ها در مورد یار موفرفری خود به خرج دادند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    یک نفر به نصیرزاده بگوید باید باز ی کن خوب و خارجی بخرد تا کی هواداران دلهره داشته باشند و زنوزی هم بداند که بدون خرج کردن تیم تراکتور موفق نمیشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *