• 11:54

  • 1401-10-18

  • کد خبر: 54242

مدیر شبکه تلویزیونی قدس ترکیه در گفتگو با آناج:

حاج قاسم؛ معلم و فرمانده آزادی قدس بود/ مردم ترکیه در شخصیت او عزّت اسلام و مجاهدانش را دیدند

«نورالدین شیرین» مدیر شبکه تلویزیونی قدس ترکیه گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی خواهند دید که ترور حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس نه تنها ستون جبهه مقاومت را متزلزل نخواهد کرد، بلکه باعث درهم شکسته شدن هیمنه خودشان خواهد شد.

به گزارش آناج، در حال حاضر سه سال از جنایت ترور سردار سلیمانی توسط متجاوزان آمریکایی سپری می‌شود؛ شخصیت برجسته‌ای که در عینِ فعالیت در کسوت یک فرمانده نظامیِ تمام‌عیار، یک دیپلمات برجسته نیز بود. سردار سلیمانی در واقع شخصیتی بود که همگان به نقش آفرینی ویژه، محوری و راهبردی او در شکل‌گیری گروه‌های مقاومت و یکپارچگی آن در سراسر منطقه اذعان دارند.

شهید سلیمانی به عنوان فرمانده ارشد جبهه مقاومت نقش مهمی در توسعه امنیت، عدالت و صلح منطقه‌ای و جهانی داشت. نقش‌آفرینی‌های شهید سردار سپهبد سلیمانی در جبهه‌های مختلف نبرد با تروریسم، ایشان را به مرکز محور مقاومت تبدیل کرده بود. ترور سپهبد سلیمانی نه تنها مقاومت را تضعیف نکرد، بلکه باعث انسجام بیشتر آن نیز شده است. در همین رابطه خبرنگار آناج گفت و گویی با «نورالدین شیرین» مدیر شبکه تلویزیونی «قدس» انجام داده است که در ادامه می بینید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *