• 17:05

  • 1399-11-14

  • کد خبر: 5390

خرم

فرمانده سپاه عاشورا در جمع کارکنان شرکت چرخشگر تبریز عنوان کرد؛

تولید، خنثی‌کننده تحریم‌ها/ درجازدن هیچ کمکی به تولید نمی‌کند

سردار خرّم گفت: گسترش جریان تولید، منقطع کننده و خنثی‌کننده انواع تحریم‌هاست و خودکفایی در همه عرصه‌ها، خواست و آرزوی همه دلسوزان کشور است.

به گزارش آناج، سردار عابدین خرّم، فرمانده سپاه عاشورا به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر در جمع کارکنان شرکت چرخشگر تبریز حضور یافته و پس از بازدید از این کارخانه اظهار داشت: اصلی‌ترین جبهه در شرایط فعلی کشور، کمک به جریان تولید است. احیای ظرفیت تولید با وجدان کاری و فرهنگ بسیجی قطعا محقق شدنی است

فرمانده سپاه عاشورا رمز موفقیت را تخصص و تعهد دانسته و گفت: تمام اجزای تولید باید از وجدان کاری، تخصص و تعهد برخوردار باشند.

وی با بیان اینکه راه‌ میانبر تولید، ابتکار، خلاقیت و نوآوری است تاکید داشت: در جازدن هیچ کمکی به تولید نمی‌کند و اولویت‌های اقتصادی و تولیدی ما باید از رهگذر دانش انسانی پیگیری شوند.

فرمانده سپاه عاشورا با گرامی داشت شهدای انقلاب اسلامی خصوصا شهدای علمی و دانشمندان شهید گفت: دانشمندان شهید ما کارهایی میکردند که دشمنان متحیر ماندند و مجبور به حذف فیزیکی شدند. ابتکار عمل و پیدا کردن راه‌های میان‌بر، قله‌های بلند علمی و اقتصادی را هموارتر می‌کند.

سردار خرّم در پایان سخنان خود با اشاره به نقش تولید در وضعیت امروز کشور تاکید داشت: گسترش جریان تولید، منقطع کننده و خنثی‌کننده انواع تحریم‌هاست و خودکفایی در همه عرصه‌ها، خواست و آرزوی همه دلسوزان کشور است.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.