• 08:42

  • 1401-09-22

  • کد خبر: 51554

فرمانده سپاه عاشورا:

تکلیف اصلی برای جهاد تبیین اتفاق نیفتاده است/ بکارگیری اشرار در اغتشاشات اخیر زبونی دشمنان را نشان داد

فرمانده سپاه عاشورا گفت: در اغتشاشات اخیر دشمن به قدری از پا افتاده بود که به اشرار و اراذل و اوباش رجوع کرد اما به برکت حضور بسیجیان و پلیس این اغتشاشات هم به نفع ملت به پایان رسید.

سردار اصغر عباسقلی زاده در دوازدهمین جشنواره سراسری مالک اشتر سپاه ناحیه امامت تبریز افزود: امروز دشمن هیچ نقطه قوتی ندارد چرا که تضعیف شده و متکی به تجهیزات مادی است و در برابر قدرت معنوی و برخورداری از امدادهای الهی ملت ایران محکوم به شکست است.

وی با بیان اینکه در این اغتشاشات و آشوب‌ها چهره‌های معاند و مخالفان نظام اسلامی شناسایی شدند، گفت: بزرگترین تکلیف بسیجیان یک صدا کردن ملت با انقلاب است و اگر چند جوان بیست ساله ای بر خلاف اعتقادات به ارکان اسلامی توهین می‌کند نشان می‌دهد که عمق بخشی و تکلیف اصلی برای جهاد تبیین اتفاق نیفتاده است.

فرمانده سپاه عاشورا اظهار کرد: تشکیل حلقه‌های صالحین و جذب جوانان برای برنامه‌های جذاب و اثر بخش می‌تواند برای آینده کشور و انقلاب موثر باشد.

سردار عباسقلی زاده تاکید کرد: ایران اسلامی همیشه در مقابل آمریکای جهانخوار ایستاده است که نشان از اتکا به خدا و اعتماد به ولایت دارد و خدا را شاکریم که در دوران انقلاب اسلامی زندگی می‌کنیم و سرباز ولایت هستیم و باید قدردان این نعمت الهی باشیم.

وی اظهار کرد: ما برای حفظ کتاب الهی و دفاع از حریم آل الله و امنیت مردم شهید تقدیم کردیم و نشان دادیم در مقابل ظالم ایستاده و از مظلوم دفاع می‌کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *