• 17:59

  • 1401-09-14

  • کد خبر: 51024

لیگ برتر فوتسال؛

ریمونتادای نارنجی؛ پیش بسوی قهرمانی/ شاگردان تقی‌پور انتقام گرفتند

صدرنشین رقابت‌های لیگ برتر فوتسال در دیداری خانگی مقابل نماینده سیرجان بازی باخته را با برد عوض کرد.

به گزارش آناج، تیم فوتسال مس سونگون ورزقان در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتسال کشور و در روزی که با ۲ گل از میهمان خود گهر زمین سیرجان عقب افتاده بود، با رقم زدن بازگشت رویایی توانست نتیجه ۲ بر صفر باخته را با برد ۴ بر ۲ عوض کند.

این دیدار از ساعت ۱۶ امروز (دوشنبه) در سالن پورشریفی تبریز آغاز شد و در دقیقه ۷ میهمان روی یک حمله غافلگیر کننده موفق شد گل نخست مسابقه را توسط امین رضایی به ثمر برساند.

در نیمه اول که درگیرانه و پرتنش بود، شاگردان اسماعیل تقی‌پور تلاش زیادی برای زدن گل تساوی انجام دادند اما نتوانستند سد دفاعی حریف را بشکنند و در این نیمه بازنده به رختکن رفتند.

در نیمه دوم هم حکایت نیمه اول تکرار شد و گهر زمین در همان دقایق ابتدایی بار دیگر گلزنی کرد تا شوک دیگری را بر پیکر مسی‌های میزبان وارد کند‌. بهروز اسدی در دقیقه ۲۵ زننده این گل بود.

اما این شوک غول خفته را از خواب بیدار کرد و نارنجی‌پوشان ورزقانی با دریافت گل دوم به خود آمده و به بازی برگشتند.

ابتدا حمید احمدی در دقیقه ۲۶ اختلاف را به حداقل رساند. سپس این محمدرضا سنگ‌سفیدی بود که در دقیقه ۳۰ گل تساوی را وارد دروازه حریف کرد. در ادامه هم سالار آقاپور در دقیقه ۳۵ گل سوم را به زیبایی به نام خود ثبت ‌کرد.

در لحظات پایانی نیز و درشرایطی که گهر زمین برای فرار از شکست به سیستم ۵ نفره یا پاورپلی رو آورده بود، مسی‌ها با توپ‌ربایی گل چهارم و تیر خلاص را زدند تا برنده بازی لقب بگیرند.

محمدرضا سنگ‌سفیدی مرد دو گله مسی‌ها بود که در دقیقه ۳۹ گل آخر بازی و دوم خود را به ثبت رساند تا دبل کند.

بدین ترتیب این بازی با برتری ۴ بر ۲ نماینده فوتسال آذربایجان خاتمه یافت و این تیم ضمن تداوم رکورد صد درصدی بردهای خود در خانه، شکست دور رفت مقابل گهر زمین را جبران کرده و انتقام گرفت.

در جدول لیگ برتر فوتسال، مس سونگون شمار امتیازاتش را به عدد ۴۲ رساند و با توجه ناکامی کراپ و سن‌ایچ در دیدارهای همزمان، با اختلاف ۸ امتیازی صدرنشینی‌اش را تحکیم بخشیده و یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *