• 16:13

  • 1401-09-14

  • کد خبر: 51009

فرمانده منطقه پدافندهوایی شمال غرب:

آمریکا به دلیل استیصال در مقابله با ایران به جنگ ترکیبی روی آورد

فرمانده منطقه پدافندهوایی شمال غرب گفت: آمریکا و ایادی استکباری آن به خاطر استیصال و ناتوانی در مقابله نظامی با جمهوری اسلامی به جنگ شناختی و ترکیبی روی آورده‌اند.

به گزارش آناج، امیرسرتیپ دوم عباس عظیمی فرمانده منطقه پدافندهوایی شمال غرب کشور در نشست مسئولان سیاسی نیروهای مسلح مستقر در استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه وحدت و یکپارچگی مردم و مسئولان در پیشرفت و توسعه کشور ضروری است، اظهار داشت: ایران اسلامی با وجود تکثر اقوام، قومیت‌ها و مذاهب مثل چهل وسه سال گذشته با انسجام ملی در برابر همه توطئه‌های دشمنان مقاومت و ایستادگی کرده و بار دیگر نقشه‌های آنان را خنثی و نقش برآب کردند.

وی با اشاره به اینکه آمریکا و ایادی استکباری آن به خاطر استیصال و ناتوانی در مقابله نظامی با جمهوری اسلامی به جنگ شناختی و ترکیبی روی آورده‌اند، افزود: رسانه‌های معاند با صرف هزینه‌های گزاف، شدیدترین حملات رسانه‌ای را علیه ملت ایران آغاز کرده‌اند و لازم است مسئولان امر با اقدام جهادی و انقلابی نسبت به آگاهسازی و ارتقای سواد رسانه‌ای به خصوص برای جوانان، اهتمام ویژه داشته باشند.

امیر سرتیپ دوم عظیمی تاکید کرد: امنیت کشور خط قرمز نیروهای مسلح است و نظام اسلامی به حدی از اقتدار و بازدارندگی رسیده است که اینگونه حوادث و ناملایمتی‌ها ذره‌ای خدشه به اقتدار جمهوری اسلامی وارد نخواهد کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *