• 13:48

  • 1401-09-05

  • کد خبر: 50347

تراکتوری‌های سابق در راه صعود/ مصطفی اکرامی و آرزوهای بزرگ

به گزارش آناج، مصطفی اکرامی، مدافع چپ محبوب سالیان نه چندان دور تراکتور که هدایت سرخپوشان پاکدشت در لیگ دسته سه فوتبال کشور را بر عهده دارد، با این تیم در ۴ مسابقه به ۳ پیروزی دست یافته است. اکرامی که دارای مدرک مربیگری A آسیا بوده و از مربیان تحصیل کرده فوتبال ایران با […]

به گزارش آناج، مصطفی اکرامی، مدافع چپ محبوب سالیان نه چندان دور تراکتور که هدایت سرخپوشان پاکدشت در لیگ دسته سه فوتبال کشور را بر عهده دارد، با این تیم در ۴ مسابقه به ۳ پیروزی دست یافته است.

اکرامی که دارای مدرک مربیگری A آسیا بوده و از مربیان تحصیل کرده فوتبال ایران با مدرک دکترای مدیریت استراتژیک است، حال پس از محمد نصرتی و مرتضی اسدی سومین بازیکن از نسل طلایی تراکتور است که در راه درخشش در قامت سرمربیگری گام برمی‌دارد.

شاگردان مصطفی اکرامی در هفته اول با نتیجه ۲ بر صفر برابر پویا دیلم تهران پیروز شدند و در ادامه پس از شکست ۲ بر یک در انزلی برابر ملوان ب، ۲ برد ارزشمند پیاپی به دست آوردند.

آن‌ها ۵ بر یک فناوران پیشرو اردبیل را شکست دادند و در اوج کار خود نیز تیم مدعی جوان نوین ساری را در استادیوم شهدای ساری با یک گل از پیش‌رو برداشتند تا با ۹ امتیاز در رتبه دوم جای گیرند.

پاکدشتی‌ها که در ۴ مسابقه ۹ گل زده‌اند، عنوان بهترین خط حمله گروه دوم مسابقات را یدک می‌کشند.

اکرامی در کادرفنی تیمش از همراهی و همکاری احمد حیدر، رفیق ۲۵ ساله خود، بهره می‌برد و با اعتبار بالایش در فوتبال ایران تیم بسیار خوبی را روانه مسابقات کرده است.

علاوه بر این‌ها، سه بازیکن نامدار دیگر سابق تراکتور شامل مجتبی ترشیز، محمد حسین مهرآزما و علی عبادی در کادرفنی سرخپوشان پاکدشت حضور دارند تا جمع تراکتوری‌ها در این تیم جمع باشد و حسین آشنا که یک نام بزرگ به شمار می‌رود نیز مربی دروازبانان سرخپوشان پاکدشت است.

در هر روی تیم سرخپوشان پاکدشت که روزگاری در لیگ دسته اول حاضر بود با مدیرعاملی دکتر مهدی اسدی که هدف این تیم را صعود بیان کرده است، می‌خواهد رده به رده بالا بیاید تا به جایگاه اصلی خود برسد.

تیمی که تحت هدایت مصطفی اکرامی از لیگ دسته اول توابع تهران به لیگ برتر توابع رسید و پس از آن با قهرمانی در لیگ برتر توابع تهران راهی لیگ سه شد و حال می خواهد با کسب نتایجی درخشان به مرحله دوم لیگ سه برسد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *