• 12:58

  • 1401-07-13

  • کد خبر: 46275

۷۵ درصد مراجعه کنندگان از عملکرد دادگستری آذربایجان‌شرقی رضایت دارند

رییس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: بر اساس آخرین نتایج نظرسنجی ها، ۷۵ درصد از مراجعه کنندگان به مجموعه های مختلف دادگستری استان از عملکرد این دستگاه رضایت دارند.

به گزارش آناج، موسی خلیل اللهی در آیین تجلیل از ایثارگران دوران دفاع مقدس دادگستری مرکز استان، افزود: این عملکرد حاصل تلاش های بی وقفه و بدون منت تمامی کارکنان به خصوص کارکنان ایثارگر شاغل در مجموعه دادگستری است که توسط سامانه جامعه نطرسنجی فوه فضائیه به ثبت رسیده است.

وی ضمن قدردانی از پیشکسوتان ایثارگر و جانبازان هشت سال دفاع مقدس در دادگستری آذربایجان شرقی، این فرمایش مقام رهبری را یادآور شد که فرمودند: هشت سال دفاع مقدس تضمین کننده حیثیت کشور ، هویت ملت، امنیت فعلی و عزت ملت ایران شد.

خلیل اللهی با اشاره به دشواری کار در دادگستری، از ایثارگران شاغل و بازنشسته دادگستری استان به خاطر خدمت بی منت به مردم تشکر کرد و اظهار داشت: رضایت مندی مردم از مجموعه های اداری و قضائی دادگستری استان جز با احساس مسئولیت و مردم مداری حاصل نخواهد شد.

وی حفظ روحیه جهادی در دادگستری را ضروری و مهم دانست و افزود: پس از جنگ تحمیلی مدافعین حرم در جهاد با داعش، فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی را احیاء کردند و باید توجه که اگر روحیه جهاد و شهادت طلبی نباشد، دشمن در هجوم نظامی به کشور اسلامی یک روز هم درنگ نمی کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.