• 10:48

  • 1401-07-07

  • کد خبر: 45800

بیانیه نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی در خصوص حوادث اخیر:

حضور مردم، باطل السحر تمام دشمنی‌هاست

حجت الاسلام والمسلمین آل‌هاشم، امام جمعه تبریز بیانیه‌ای در خصوص حوادث اخیر صادر کرد.

به گزارش آناج، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی بیانیه‌ای در خصوص حوادث اخیر صادر کرد. متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف آذربایجان‌شرقی
هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی را گرامی داشته و به روان پاک شهیدان درود می فرستم.
اتفاقات اخیر نشان داد که “دشمنِ در کمین نشسته”، برای آسیب زدن به مردم و انقلاب اسلامی از هیچ فرصتی دریغ نمی‌کند، لیکن بار دیگر ثابت شد که حضور مردم، باطل السحر تمام دشمنی هاست. نشان به آن نشان که مردم غیرتمند استان و تبریز با حضور حماسی، قاطع و دشمن شکن خود، خط بطلانی بر نقشه‌های شوم دشمن برای ناآرام سازی ایرانِ اسلامی کشیدند. حضور مردم تبریز آنهم سه روز پشت سر هم، حاکی از بصیرت عمومی مردمان این دیار می باشد که بارها مورد تمجید و تکریم رهبر فرزانه انقلاب قرار گرفته است.

بر خویش واجب میدانم از حافظان امنیت تقدیر و تشکر نمایم. فرزندان ملت در فراجا، سپاه، بسیج و سایر نیروهای امنیتی و انتظامی با هوشیاری و نجابت، امنیت را در استان برقرار و آرامش را به مردم هدیه دادند.

مردمِ انقلابی بمانند همیشه پای تمامیت ارضی، استقلال و حاکمیت نظام ایستاده اند، امیدوارم دولتِ انقلابی و سایر ارکان نظام در تامین معیشت و رفاه عمومی ملت تمام توان خود را بکار گرفته و دغدغه‌های معیشتی را مرتفع نمایند. در پایان یادِ شهیدِ مدافع امنیت بسیجی شهید حسین اوجاقی را گرامی داشته و توفیق همگان را از خداوند منان خواهانم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *