• 13:18

  • 1401-07-03

  • کد خبر: 45597

ساعت شیفت بعداز ظهر مدارس تغییر کرد

معاون سواد آموزی مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: به منظور مدیریت ترافیک کاهش ۴۵ دقیقه ای ساعات حضور دانش آموزان در مدارس در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش آناج، فرهاد قاسم زاده در حاشیه جلسه ستاد استقبال از مهر گفت: با هدف مدیریت ترافیک شهر تهران ۴۵ دقیقه از زمان حضور دانش آموزان در مدارس در مهرماه کاهش یافته است.

وی افزود: در مدارس نوبت صبح در مهرماه ساعت حضور ۸:۳۰ تا ۱۲.۳۰ در نظر گرفته شده است که در روزهای عادی ۴ ساعت ۴۵ دقیقه برنامه آموزشی را برای شیفت صبح مدارس خواهیم داشت.

معاون سواد آموزی مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران  ادامه داد: این کاهش ۴۵ دقیقه ای تنها در مهرماه و با هدف کنترل ترافیک است.وی بیان کرد: در مدارس دو نوبته نیز نوبت بعدازظهر از ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه آغاز می‌شود.

قاسم زاده یادآور شد: در مقطع متوسطه نیز شروع کار مدارس از ساعت ۷.۳۰ دقیقه خواهد بود و با توجه به اینکه در روزهای عادی  در دوره متوسطه اول ۶ ساعت و در دوره متوسطه دوم ۸ ساعت آموزش داریم،  کاهش جزئی ساعات مدارس را برای کنترل ترافیک در دستور کار قرار داده ایم

وی با اشاره به وضعیت سرویس مدارس تاکید کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده در سازمان تاکسیرانی و انجمن اولیا و مربیان به این جمع بندی رسیدیم که در کار گروه ماده ۱۸ این تکلیف روشن شود و در سامانه ای که در اختیار آموزش و پرورش قرار دارد ثبت نام ها انجام شد.

معاون سواد آموزی مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران  در پایان گفت: تعداد دانش آموزان تهران در سال تحصیلی امسال  یک میلیون و ۱۶۶ هزار دانش آموز است که در ۲۸ هزار و ۱۴۰ کلاس درس  در خدمت دانش آموزان هستیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.