• 14:12

  • 1401-06-21

  • کد خبر: 44555

معرفی رئیس جدید هیات گلف آذربایجان‌شرقی

رئیس جدید هیات گلف استان آذربایجان‌شرقی برای دوره 4 سال آینده انتخاب و معرفی شد.

به گزارش آناج، مجمع انتخاباتی هیأت گلف استان آذربایجان‌شرقی امروز (دوشنبه) به ریاست حبیب ستوده‌نژاد مدیرکل ورزش و جوانان استان در سالن کنفرانس اداره‌ کل برگزار شد. ستوده‌نژاد با تفویض اختیار از طرف رئیس فدراسیون گلف نماینده این فدراسیون در مجمع انتخاباتی هیات گلف استان نیز بود.

عبداله تقی‌پور، محمد علی توکلی، جعفر خسروی، علی رضا زبردست، مریم علی‌زاده و امیر کوین ۶ نامزد برای ریاست هیات گلف استان ثبت‌نام کرده بودند که فقط امیر کوین در مجمع حضور داشت و وی پس از ارائه برنامه‌های خود، با کسب ۲۰ رأی از مجموع 22 رای ماخوذه موفق به تصدی پست ریاست این هیات برای 4 سال آینده شد.

حبیب ستوده‌نژاد، مدیرکل ورزش و جوانان استان و رئیس مجمع انتخاباتی ضمن قدردانی از ریاست فدراسیون گلف کشور و کسانی که در این رشته ورزشی زحمت می‌کشند، گفت: ورزش گلف یک رشته مفرح است که امیدواریم با مدیریت جدید روند رو به رشدی داشته باشد.

وی افزود: انتظار داریم تا رییس جدید هیات گلف اقداماتی متفاوت‌تر از دوران سرپرستی خود در این هیات انجام دهند. با بررسی و هماهنگی با شرکت توسعه زیرساخت‌های ورزشی سعی در حل و فصل مشکلات هیات گلف خواهیم کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با انتقاد از عدم ارایه رزومه کاری اعضای هیات رییسه گلف استان، تأکید کرد: باید یک رزومه کاری از تک تک افراد در هیات رییسه به اداره کل ارائه بشود تا با بررسی و صلاحدید در مجمع انتخاباتی رای‌گیری شود.

ستوده‌نژاد به جایگاه بانوان در هیات‌های ورزشی اشاره کرد و گفت: امیدواریم در این چهار سال هم در بخش آموزش و هم در ارتقای مربیان و داوران تلاش ویژه ای صورت بپذیرد و فعالیت در بخش بانوان هم پای آقایان رونق گیرد.

وی با بیان اینکه ورزش استان فقط معطوف به شهرستان تبریز نیست، اظهار امیدواری کرد: در شهرستان‌های استان نیز رشته گلف دنبال شود.

امیر کوین، رئیس جدید هیات گلف استان نیز با بیان اینکه هیات را با مشکلات فراوانی تحویل گرفتیم، گفت: توانستیم در مسجدسلیمان مقام اول کشوری را کسب کنیم و همچنین دیروز در بخش بانوان عنوان قهرمانی را به دست آوردیم.

وی برای تجهیز ادوات هیات گلف استان از مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی درخواست حمایت و کمک کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *