• 23:47

  • 1401-05-26

  • کد خبر: 42498

حواشی مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان؛

خبرنگار نه ولی فرزندان آری؛ مدیریت روابط عمومی یا روابط خانوادگی؟!

حضور خبرنگاران منتقد در مجمعی که به‌صورت عمومی برگزار می‌شد از نظر مسئولان هیات فوتبال استان دارای عیب و ایراد بوده اما حضور ۲ فرزند مدیر روابط عمومی این هیات هیچ اشکالی نداشته است.

به گزارش آناج، روز گذشته مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان آذربایجان‌شرقی درحالی برگزار شد که مسئولین این هیات در اقدامی ناشایست ضمن بی‌احترامی از حضور خبرنگاران منتقد در این نشست جلوگیری به عمل آوردند.

سجاد جمالزاده، خبرنگار ورزشی آناج که همزمان به عنوان معاونت ورزشی سازمان بسیج رسانه استان فعالیت دارد، یکی از اصحاب رسانه بود که از طرف سازمان بسیج رسانه قصد حضور در این جلسه را داشت که با برخورد زشت و زننده دبیر هیات فوتبال اجازه حضور در مجمع را پیدا نکرد.

اما نکته جالب توجه این است که حضور خبرنگاران منتقد در مجمعی که به‌صورت عمومی برگزار می‌شد از نظر مسئولان هیات فوتبال دارای عیب و ایراد بوده اما حضور ۲ فرزند مدیر روابط عمومی این هیات هیچ اشکالی نداشته است.

در تصویری که مشاهده می‌کنید نفر اول از سمت چپ و فردی که پیراهن صورتی رنگ بر تن دارد، فرزندان “محمدرضا تقیون” مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان هستند که در این مجمع حضور داشتند و در پایان با کاندیدای منتخب عکس یادگاری گرفتند.

اما بد نیست بدانید که این دو نفر هم‌اکنون به لطف مسئولیت پدر در هیات فوتبال استان مشغول به‌کار هستند و در سایه مدیریت ۳۰ ساله جواد ششگلانی، این هیات به تدریج رسماً شکل خانوادگی به خود گرفته است‌!

این بخش کوچکی از غلبه روابط بر ضوابط در هیاتی است که با سازوکار ناعادلانه انتخابات سالیان سال است سکان آن در دست یک فرد بوده و با وجود اعتراض‌های عمومی، عزمی از سوی فدراسیون فوتبال و مسئولان ورزش استان برای پایان دادن به این سیستم نیست!

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.