• 12:06

  • 1401-05-27

  • کد خبر: 42470

فرمانده سپاه عاشورا مطرح کرد:

باید به دست‌ برتر فضای مجازی در دنیا تبدیل شویم/سست کردن اراده و ایمان آخرین حربه‌ای است که دشمنان به آن چنگ زده‌اند

سردار عباس‌قلی‌زاده گفت: سایبر به معنی کنترل است، ما نیز باید با اتکاء بر اراده‌هایمان سعی بر کنترل این فضا داشته باشیم؛ باید با اتحاد، انسجام، فکر، تدبیر و محتواسازی اقناعی سعی داشته باشیم به دست‌برتر تبدیل شویم. در این جنگ ترکیبی به لطف خدا پیروز می‌شویم.  

به گزارش آناج، سردار عباسقلی‌زاده در مراسم افتتاحیه دوره «آموزشی و توانمندسازی گرا» با اشاره به تاریخچه انقلاب و جنگ تحمیلی، اظهارداشت: ما اراده، قدرت و تخصص هر کاری را داریم و با تکلیفی که بر خود تعریف کرده‌ایم باعث ارتقاء توانمندی و ایجاد انگیزه در اراده‌هایمان می‌شویم.

وی با بیان این‌که اوایل دفاع مقدس جوانان ما از سنین نوجوانی تا پیرمردها روانه جنگ شدند، گفت: اکثر رزمندگان پاسدار و بسیجی نه دوره طی کرده بودند و نه تجربه قبلی داشتند؛ اما ظرف یک هفته الی ۵ ماه به رزمنده‌ای تبدیل شدند که فرماندهی تیپ و لشکر را عهده‌دار می‌شدند.

فرمانده سپاه عاشورا با بیان این‌که لشکرها، گردان‌ها و تیپ های سایبری دشمنان مجهز  هستند، اذعان داشت: ما در برابر چنین دشمنی و با تجهیزات اندک ایستادگی  می‌کنیم و حربه‌های آنان را ابتر می‌گذاریم.

وی افزود: اما سست کردن اراده و ایمان آخرین حربه‌ای است که دشمنان با آن سعی بر غلبه دارند و با تبدیل دستاوردها به نقطه ضعف باعث دلسردی هم‌وطنان از آینده انقلاب می‌شوند.

سردار عباسقلی‌زاده مجاهدت جوانان در عرصه فضای مجازی را به ایثار عزت‌مندانه رزمندگان تشبیه کرد و گفت: اگر ما در این مبارزه به ظاهر ساده ولی در باطن پیچیده، حربه‌های دشمن را بخوانیم می‌توانیم با استفاده از پاد آن حربه‌ها هر دسیسه‌ای را در این فضا خنثی کنیم.

 وی با اشاره به معنی سایبر در ریشه یونانی، عنوان کرد: سایبر به معنی کنترل است، ما نیز باید با اتکاء بر اراده‌هایمان سعی بر کنترل این فضا داشته باشیم؛ باید با اتحاد، انسجام، فکر، تدبیر و محتواسازی اقناعی سعی داشته باشیم به دست‌برتر تبدیل شویم. در این جنگ ترکیبی به لطف خدا پیروز می‌شویم.

فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر این‌که ما زمان جنگ به ابتکار رزمندگان با ابتدائی‌ترین امکانات پهبادهای عکس‌برداری درست کرده بودیم، یادآور شد: در فضای امروز نیز باید با چنین روحیه‌ای در فضای مجازی مجاهدت کنیم.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *