• 13:48

 • 1401-05-25

 • کد خبر: 42330

سرپرست فدراسیون فوتبال در تبریز؛

قبل از ششگلانی کسی نبود/ شاهد دموکراسی صد درصدی در انتخابات بودیم!

سرپرست فدراسیون فوتبال کشور گفت: انتخابات هیات فوتبال آذربایجان‌شرقی با شفافیت کامل انجام شد و کسی نمی‌تواند بگوید حق ما ضایع شده است.

به گزارش آناج، میرشاد ماجدی، سرپرست فدراسیون فوتبال کشور که امروز (سه‌شنبه) در مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان آذربایجان‌شرقی حضور یافته بود، در این مجمع اظهار داشت: به آقای ششگلانی تبریک می‌گویم. فکر می‌کنم قبل از ایشان کسی نیست جز یک نفر در هیات استان مرکزی که اسمش را شیخ‌الهیئات گذاشتیم.

وی افزود: فوتبال آذربایجان در سالیان گذشته یک دوره طلایی داشت و مطمئنم که در آینده با سرمایه‌گذاری هیات فوتبال بار دیگر فوتبال این دیار شکوفا شده و به دوران طلایی خود بازخواهد گشت.

سرپرست فدراسیون فوتبال درباره انتخابات امروز هیات فوتبال آذربایجان‌شرقی گفت: این انتخابات با شفافیت کامل انجام شد و کسی نمی‌تواند بگوید حق ما ضایع شده است. امروز شاهد دموکراسی صد درصدی بودیم. بازوان اصلی فدراسیون روسای هیئات هستند که حمایت کامل ما را دارند.

بر اساس این گزارش، سرپرست فدراسیون فوتبال کشور درحالی مدعی برگزاری انتخابات هیات فوتبال استان آذربایجان‌شرقی در فضای سالم شده که در روز ماقبل انتخابات تغییراتی در اعضای مجمع با هماهنگی هیات و فدراسیون فوتبال صورت گرفته و رقیب کاندیدای منتخب نیز در مجمع انتخاباتی از این موضوع انتقاد کرد.

از سوی دیگر، هیات فوتبال استان از ورود دوربین‌های صداوسیما و برخی از خبرنگاران منتقد نیز به این مجمع ممانعت به عمل آورده که این موضوع برخلاف ادعای سرپرست فدراسیون فوتبال است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

  سلام‌این‌باند‌است‌مشخص‌میباشد‌‌‌و دایره‌تسلسل
  ‌گنگ‌‌است‌‌.‌وشایستگان‌‌به‌مدیریت‌ورزش‌‌‌استان‌‌راه
  .ندارندمشخص‌است‌فدراسیون‌فوتبال‌نمیخواهد
  فوتبال‌آذربایجان‌نمودی‌داشته‌باشد‌برای‌ورزش
  قهرمانی‌آذربایجان‌ازتبریز‌تا‌ارومیه‌زنجان‌اردبیل
  مراغه‌‌و…همانند‌تهران‌واصفهان‌وکرمان‌و….بودجه
  ‌دولتی‌نیست‌.اگر‌زنوزی‌پولدار‌نبودتراکتور‌هم‌مانند
  ماشین‌سازی‌وپتروشیمی‌و….میشد‌.‌شرکت‌مس
  آذربایجان‌چرا‌شروع‌به‌کار‌نمیکند‌رئیس‌جمهور
  محترم‌دستور‌دادند‌چه‌کسانی‌‌تعلل‌میکنند‌شاید
  آن‌شرکت‌بتواند‌پول‌به‌ورزش‌قهرمانی‌آذربایجان
  بدهد
  میکنند‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.