• 11:01

  • 1401-05-25

  • کد خبر: 42313

یاسر نجف‌زاده در مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان؛  

مشکل فوتبال استان فقط مدیریت است/ یک بار به جوانان اعتماد کنید حتی به غلط!

کاندیدای ریاست هیات فوتبال آذربایجان‌شرقی با طعنه به رقیب انتخاباتی خود عنوان کرد که مشکل اصلی فوتبال استان مدیریت است.

به گزارش آناج، یاسرنجف‌زاده در حاشیه انتخابات هیئت فوتبال استان با بیان این‌که در حال حاضر دکتری تربیت بدنی دارم، اظهارداشت: فوتبال و فوتسال را در دانشگاه تدریس می‌کنم. اهمیت مساله به قدری است که خواستیم وارد این عرصه شویم.

وی افزود: من به عنوان نیروی آقای ششگلانی درسال ۸۰ کار کردم اما همه ما به عملکرد نقد داریم، ما دشمن آقای ششگلانی نیستیم اما دبیر هیات به قدری جو را سنگین کرده که واقعا درست نیست.

کاندیدای هیات فوتبال استان با اشاره به اینکه روز گذشته 5 نفر از اعضای مجمع تغییر کردند و این فضای عادلانه انتخابات نیست، یادآور شد: ما باید شجاعت داشته باشیم و از یک ماه قبل اعضا را معرفی می‌کردند تا ما با آنها گفت‌وگو داشته باشیم.

وی ادامه داد: ما یا مقام معظم رهبری را قبول داریم یا نداریم؛ حضرت آقا به ورود جوانان به ورزش تاکید دارند و اگر من امروز ورود نکنم چه زمانی ورود کنم؟

نجف‌زاده با طرح این سوال که درآمد هیات فوتبال چقدر است؟ گفت: چراباید هیئت فوتبال‌ها با دو سه میلیون اداره شوند؟ تعداد زیادی کارخانه و صنایع داریم که شاید سالانه بالای ۱۰۰ میلیارد مالیات می‌دهند و چرا نباید این کارخانه‌ها و صنایع اسپانسر ما نشوند؟

وی خاطرنشان ساخت: ما مشکل زیرساخت به جز در شهرستان‌ها نداریم، مشکل بازیکن و مربی نداریم، مشکل کمبود هوادار نداریم بلکه مشکل مدیریت داریم

مدیرعامل باشگاه مقاومت با تاکید بر اینکه از کسانیکه حق رای دارند می‌خواهم دوباره تکرار نکنید، تصریح کرد: چون رای فقط رای شما نیست بلکه رای مردم شهرستان‌هاست، یک بار به جوانان اعتماد کنید تا اگر اشتباهی هم شد جوانان اشتباه کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.