• 18:08

  • 1401-05-18

  • کد خبر: 41742

نظرسنجی: با برکناری ششگلانی موافقید؟

باتوجه به اتفاقات رخ داده در هیات فوتبال خوزستان، احتمال برکناری جواد ششگلانی از ریاست هیات فوتبال استان آذربایجان‌شرقی وجود دارد.

به گزارش آناج، هیات فوتبال استان آذربایجان‌شرقی سالیان سال است که روی چرخه تکرار قرار گرفته و جواد ششگلانی معروف به «آقای همیشه رئیس» از حدود ۳۰ سال پیش ریاست این هیات را بر عهده دارد.

این چرخه تکراری باعث شده تا فوتبال استان روز به روز شرایط نامناسبی پیدا کند و در سایه عملکرد ضعیف هیات فوتبال، تیم‌ها یکی پس از دیگری از صفحه روزگار محو شده‌اند.

طبق اساسنامه، دوره ریاست ششگلانی در بهمن ماه به پایان رسیده و او هم‌اکنون به عنوان سرپرست مسئول برگزاری انتخاباتی است که خود در آن به عنوان کاندیدای اصلی برای تصدی مجدد پست ریاست ثبت‌نام کرده است.

قرار است مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان روز ۲۵ مرداد ماه یعنی یک هفته دیگر تشکیل شود و در صورتی که اتفاق خاصی رخ ندهد جواد ششگلانی بار دیگر در سمت رئیس این هیات ابقاء خواهد شد.

اما ادامه حضور ششگلانی در شرایطی که انتقادات از عملکرد او به بالاترین حد خود رسیده، خبر خوبی برای فوتبال استان نیست و اهالی فوتبال آذربایجان خواهان تغییر و تحولات در رأس این هیات هستند.

این درحالی است که اتفاقات اخیر هیات فوتبال خوزستان از سویی این انتخابات را تحت‌الشعاع خود قرار داده و احتمال اینکه ششگلانی از سمت سرپرستی هیات فوتبال استان برکنار شود، وجود دارد.

با توجه به اینکه در آستانه انتخابات هیات فوتبال استان قرار داریم، لطفا برای ما بگویید که آیا با برکناری ششگلانی و تعیین سرپرست جدید برای این هیات به منظور برگزاری انتخابات در فضای برابر و عادلانه موافق هستید یا خیر؟

مخاطبان پایگاه خبری آناج جهت شرکت در این نظرسنجی روی (اینجا) کلیک کرده و نظر خود را در قالب کامنت برای ما مطرح نمایید. ناگفته نماند نتیجه این نظرسنجی بزودی منتشر و اطلاع‌رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.