• 17:05

  • 1399-08-19

  • کد خبر: 365

درخواست پخش بازی‌های تراکتور از شبکه‌های سراسری

به گزارش آناج، محمد علیپور، مدیرعامل باشگاه تراکتور در پی درخواست‌های متعدد هواداران این تیم برای پخش زنده دیدارهای تراکتور در شبکه‌های سراسری، نامه‌ای به رئیس سازمان صداوسیما ارسال کرده و خواستار اتخاذ تدابیری در این خصوص شد. در متن این نامه آمده است: “برادر گرامی، جناب آقای عسگری رئیس محترم سازمان صداوسیما جمهوری اسلامی […]

به گزارش آناج، محمد علیپور، مدیرعامل باشگاه تراکتور در پی درخواست‌های متعدد هواداران این تیم برای پخش زنده دیدارهای تراکتور در شبکه‌های سراسری، نامه‌ای به رئیس سازمان صداوسیما ارسال کرده و خواستار اتخاذ تدابیری در این خصوص شد.

در متن این نامه آمده است:

“برادر گرامی، جناب آقای عسگری

رئیس محترم سازمان صداوسیما جمهوری اسلامی ایران

احتراماً، همانگونه استحضار دارید تیم تراکتور همواره یکی از پرطرفدارترین تیم‌های کشور بوده و دایره هواداران این تیم سال‌هاست از مرزهای استان‌های شمال غرب کشور گسترده‌تر شده و به اقصی نقاط کشور رسیده است.

در شرایطی که به جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی، دیدارهای لیگ برتر بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود، رسانه ملی نقش انکارناپذیری در جهت تأمین نیازهای مردم دارد.

طی سال‌های گذشته، هواداران تراکتور حماسه‌های مختلفی را در ورزشگاه‌ها خلق کردند و بارها با حضور پرتعداد خود در دیدارهای خانگی و خارج از خانه این تیم، توجه رسانه‌های بین‌المللی را نیز جلب کرده است.

در این راستا، هواداران میلیونی تیم تراکتور در روزهای کرونایی که قادر به حضور در ورزشگاه‌ها نیستند، و همچنین نظر به انتخاب تیم تراکتور به عنوان پرهوادارترین تیم ایران توسط کاربران وبسایت AFC، خواهشمند است ترتیبی اتخاذ فرمائید تا دیدارهای این تیم پرهوادار از شبکه‌های سراسری صداوسیما پخش گردد.

پیشاپیش از حسن توجه شما سپاسگزارم.

محمد علیپور
مدیرعامل باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور”

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *