• 11:00

  • 1399-08-19

  • کد خبر: 345

واکنش باشگاه ماشین‌سازی به خبر آناج/ علوی: غیبت بابایی غیرموجه است

به گزارش آناج، سیدمحمدی علوی مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز در واکنش به خبر آناج در مورد غیبت عجیب پیمان بابایی در عکس تیمی قبل از شروع فصل و همچنین دیدار ماشین‌سازان مقابل شهرخودرو در هفته اول لیگ برتر فوتبال که سوال‌برانگیز شده است، توضیحات را ارائه کرد. سیدمحمد علوی درخصوص غیبت پیمان بابایی اظهار داشت: […]

به گزارش آناج، سیدمحمدی علوی مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز در واکنش به خبر آناج در مورد غیبت عجیب پیمان بابایی در عکس تیمی قبل از شروع فصل و همچنین دیدار ماشین‌سازان مقابل شهرخودرو در هفته اول لیگ برتر فوتبال که سوال‌برانگیز شده است، توضیحات را ارائه کرد.

سیدمحمد علوی درخصوص غیبت پیمان بابایی اظهار داشت: در ابتدا باید اعلام کنیم که پیمان بابایی بصورت قرضی راهی لیگ آذربایجان شده بود و با پایان لیگ آذربایجان بازیکن ماشین‌سازی بوده و بایستی در این باشگاه حضور پیدا میکرد ولی قبل از حضور بنده در راس مدیریت این باشگاه صحبت های فیمابین دو باشگاه ماشین و تراکتور انجام و این باشگاه رضایت خود را برای انتقال بابایی به تراکتور اعلام کرده بود ولی در رسانه ها خبری مبنی بر مذاکره این بازیکن با تیمی غیر از تراکتور، که مورد تائید ماشین‌سازی نبود منتشر شد.

مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز تصریح کرد: حدود یک ماه قبل با پیمان بابایی تماسی داشتیم و ایشان در محل تمرین تیم ماشین‌سازی حضور یافت ولی این حضور بصورت جدی و متداوم نبود. ما با این بازیکن صحبت کردیم که یا در تمرینات ماشین بصورت منظم حضور یابد و یا با تراکتور توافق کند و به تمرینات آنها برود و او از ما فرصت خواست تا با تراکتور توافق کند ولی این اتفاق در عمل دیده نشد.

وی گفت: پیمان بابایی قانونا بازیکن ماشین‌سازی است ولی دست او را برای پیشرفت باز گذاشته ایم و این اجازه را به او داده بودیم تا بتواند در تراکتور حضور یابد. این موضوع تا هفته پیش طولانی شد و ما به این بی نظمی ها واکنش نشان دادیم و ایشان نیز از هفته گذشته بصورت منظم در تمرینات ما حضور یافت. بابایی سه روز قبل از دیدار با شهر خودرو نیز با حضور در محل باشگاه ماشین‌سازی اعلام کرد که با تراکتوری توافق نکرده و تصمیم به ماندن در ماشین‌سازی را گرفته است و ما نیز حضور ایشان را در ماشین‌سازی به تصویری ثبت کردیم تا رسانه ای شود ولی پیمان از ما تا شب فرصت خواست تا درخصوص تراکتوری شدن و یا ماندن در ماشین تصمیم بگیرد و ما نیز موافقت کردیم ولی تا ظهر روز بعد یعنی دو روز مانده به دیدار با شهر خودرو پیمان با تراکتور توافق نکرد و ما با این بازیکن تماس گرفتیم و حضور ایشان را در تمرین ماشین‌سازی را بصورت قطعی اعلام کردیم ولی دیگر از پیمان خبری نشد و ایشان نه در آخرین تمرین و نه در سفر به مشهد ماشین را همراهی نکرد و تا الان از وضعیت این بازیکن بی خبر هستیم.

علوی در خاتمه اظهاراتش تأکید کرد: ما این فرصت را به پیمان بابایی دادیم تا با تراکتور توافق کند و مخالف انتقالش به دیگر تیم تبریز نبودیم ولی او نه توافق کرد و نه تصمیمی خاص برای ادامه همکاری داشت. صراحتا اعلام میکنیم که عدم حضور این بازیکن در اردوی تیم ماشین‌سازی غیرموجه بوده است و با توجه به اعلام رضایت ما به باشگاه تراکتور، اگر تا روز سه شنبه که جهت حضور در کمیته انضباطی دعوت شده است، تائیدیه رسمی از باشگاه تراکتور برای حضور این بازیکن بدست ما نرسد این موضوع در کمیته انضباطی باشگاه بررسی خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *