• 14:45

  • 1400-12-11

  • کد خبر: 29411

با برگزاری مجمع انتخاباتی؛

هیات بوکس استان رئیس جدید خود را شناخت/ تلاش برای تیمداری مس سونگون

ناصر جعفرزاده اقدم با کسب بیشترین رأی در انتخابات هیات بوکس آذربایجان‌شرقی به عنوان رییس جدید این هیات ورزشی، انتخاب شد.

به گزارش آناج، مجمع انتخاباتی هیات بوکس استان آذربایجان‌شرقی امروز (چهارشنبه) با حضور رئیس فدراسیون بوکس کشور و مدیرکل ورزش و جوانان استان در سالن کنفرانس این اداره برگزار شد.

در این مجمع و با برگزاری انتخابات، «ناصر جعفرزاده اقدم» با کسب اکثریت آراء اعضای مجمع به مدت 4 سال سکان هدایت هیات بوکس استان را در دست گرفت.

هیات بوکس استان آذربایجان‌شرقی از اوایل سال جاری بصورت سرپرستی توسط جابر اسدی اداره می‌شد که بدین ترتیب سکاندار جدید خود را شناخت.

بوکس آذربایجان‌شرقی از دیرباز مطرح بوده است

حسین ثوری، رئیس فدراسیون بوکس کشور که ریاست مجمع انتخابات هیأت بوکس آذربایجان‌شرقی را بر عهده داشت، از زنده یاد آلوش عباسی قهرمان اسبق بوکس کشور یاد کرده و گفت: من در سنین جوانی که بوکس کار می‌کردم آوازه این نام‌آور فقید رشته بوکس را بارها شنیده بودم.

وی اذعان داشت: 18 مدال آسیایی در مدت تصدی‌گری بنده در فدراسیون کسب شده و بوکسورهای ما پس از 16 سال موفق شدند به فینال راه پیدا کرده و در برابر بزرگان بوکس جهان بایستند.

ثوری عنوان کرد: کلاس‌های دانش‌افزایی مربیگری و داوری که در استان برگزار می‌شود، قطعا باید منجر به حضور ورزشکاران استان در میادین جهانی و المپیک شود.

فدراسیون بوکس، از قهرمانان استان حمایت بیشتری کند

ایوب بهتاج، مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی در مجمع انتخابات هیأت بوکس استان اظهار داشت: رشته بوکس، در سال‌های اخیر پیشرفت فوق العاده‌ای در کشور داشته و مدیریت کنونی فدراسیون نگاه خوبی به همه استان‌ها دارد.

وی با اشاره به اینکه امین مجنونی و مهدی پرویزی دو قهرمان ملی‌پوش استان آذربایجان‌شرقی نمونه‌ای از ورزشکاران مستعد استان هستند، تأکید کرد: حمایت بیشتر فدراسیون از این عزیزان منجر به افزایش دستاوردهای آنان خواهد شد.

نایب رئیس مجمع انتخاباتی بوکس استان آذربایجان‌شرقی خاطرنشان شد: ارتقای سطح مربیان در ارتقای سطح ورزشکاران تاثیر مستقیمی دارد و آموزش مربیگری یکی از راهکارهای متدوال این امر است.

بهتاج همچنین از جابر اسدی سرپرست سابق هیات که مقدمات برگزاری این مجمع را فراهم کرده بود، قدردانی کرد.

تلاش برای تیمداری مس سونگون در بوکس

ناصر جعفرزاده اقدم که از خانواده بوکس استان است، در برنامه‌های خود از جلب حمایت مالی باشگاه مس سونگون ورزقان در خصوص تیمداری در رشته بوکس سخن گفت.

وی در این خصوص تصریح کرد: مذاکراتی با مس سونگون ورزقان انجام گرفته و در تلاشیم آنها را برای حمایت مالی و تیمداری متقاعد کنیم و در کنار آن برنامه‌ریزی‌های برای استعدادیابی و پرورش برترین‌های بوکس استان داریم.

رئیس جدید هیات بوکس استان افزود: افزایش تعداد باشگاه‌های رشته بوکس و ارتقای سطح مربیان و داوران استان را با قدرت پیگیری خواهیم کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.