• 22:24

  • 1400-12-05

  • کد خبر: 29016

با برگزاری مجمع انتخاباتی؛

سکاندار ورزش‌ ناشنوایان استان مشخص شد/ اعتماد کامل به رئیس جدید!

رئیس هیات ورزش‌های ناشنوایان استان آذربایجان‌شرقی با اعتماد کامل اعضای مجمع انتخاب و معرفی شد.

به گزارش آناج، مجمع انتخاباتی هیات ورزش‌های ناشنوایان استان آذربایجان‌شرقی به ریاست ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان امروز پنجشنبه 5 اسفند ماه در محل سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد.

در این مجمع، بهنام غفارزاده که پیش از این به عنوان سرپرست سکاندار ورزش‌های ناشنوایان استان آذربایجان‌شرقی بود، با کسب 16 رأی از مجموع 16 رأی توانست با اعتماد کامل اعضای مجمع به مدت 4 سال بر مسند ریاست این هیأت تکیه زند.

بهنام غفارزاده متخصص چشم در بیمارستان‌های دولتی و خصوصی استان آذربایجان شرقی فعالیت دارد، ضمناً او یکی از خیرین حوزه سلامت می‌باشد.

ورزش ناشنوایان از اهمیت خاصی برخوردار است

ایوب بهتاج طی سخنانی در مجمع انتخاباتی هیأت ورزشهای ناشنوایان استان گفت:اعضای هیئت رئیسه فدراسیون از نخبگان سیاسی و اقتصادی کشور انتخاب شده اند و افراد متخصص و نامداری در کمیته های فدراسیون ناشنوایان مشغول به کار هستند که برای توسعه ورزش ناشنوایان و حمایت از این قشر عزیز، بسیار مفید و موثر خواهند بود.

وی ادامه داد: جا دارد در رابطه با هیات ناشنوایان استان، از آقای غفارزاده که سرپرستی هیأت را در این مدت کوتاه بر عهده داشتند قدردانی کنم که با جان و دل برای این عزیزان در مدت سرپرستی زحمت کشید و مطمئن هستم در زمان ریاست نیز این مسیر ادامه خواهد داشت.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی افزود: ما هیات ناشنوایان را به شکل ویژه می‌بینیم و اداره کل بهزیستی استان سهم بسزایی در ورزش این عزیزان دارد و انتضار داریم حمایت ویژه‌ای داشته باشد.

بهتاج اظهار داشت: در خصوص ورزشکاران ناشنوا، بحث فقط حمایت مالی نیست، بلکه این عزیزان حمایت روحی و معنوی می‌خواهند و این امر با انتخاب آقای دکتر غفارزاده به عنوان رئیس هیأت قطعا به شکل شایسته‌ای به ثمر خواهد نشست.

وی در خاتمه ابراز امیدواری کرد تا از نیروی کارآمد در بخش امور شهرستان‌های هیات استفاده شود تا فعالیت موثر و مفید شهرستان‌ها نیز روز به روز بیشتر شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.