• 21:49

  • 1399-08-17

  • کد خبر: 287

بیاتلو: ایفمارک ارنج ما را تغییر داد/ تا آخر پای تیمم هستم

به گزارش آناج، وحید بیاتلو پس از شکست ماشین‌سازی مقابل شهرخودرو در نشست خبری این دیدار گفت: مربیان تحت فشار کار میکنند ولی برای انتقاد و صحبت کردن حقی ندارند و مشخص نیست چه کسی باید از سازمان لیگ و فدراسیون انتقاد کند الان در شرایط اقتصادی جامعه ۱۰ تیم بدهکار است و پنجره آنها […]

به گزارش آناج، وحید بیاتلو پس از شکست ماشین‌سازی مقابل شهرخودرو در نشست خبری این دیدار گفت: مربیان تحت فشار کار میکنند ولی برای انتقاد و صحبت کردن حقی ندارند و مشخص نیست چه کسی باید از سازمان لیگ و فدراسیون انتقاد کند الان در شرایط اقتصادی جامعه ۱۰ تیم بدهکار است و پنجره آنها بسته است و باید ابتدا از فیفا استعلام بگیریم که به ما اجازه ثبت می‌دهد یا نه.

وی ادامه داد: مورد بعدی ما موضوع ایفمارک است که به حدی بی‌نظم است که به سه بازیکن من که در حال گرم کردن بود می‌گویند که نمی‌تواند بازی کند! سیستم نقل و انتقالاتی ما به قدری ضعیف است که بازیکن با ما قرارداد ثبت کرده است ولی مدیرعامل سال گذشته یک سال را با خودکار ۲ سال می‌کند و دو بازیکن من آقای اسدی و شاهوراقی از ارنج من خارج می‌شوند!

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در ادامه صحبت‌های خود گفت: متاسفانه نه سیستم نقل و انتقالات ما درست است و نه ایفمارک و نه تاریخ برگزاری مسابقات. روزی که آقای مایلی‌کهن در کنفرانس خبری گریه می‌کرد من تازه وارد مربیگری شده بودم و شاید به خوبی درک نمی‌کردم ولی الان می‌خواهم گریه کنم و الان می‌فهمم بنده خدا چه حرف‌هایی را می‌زدند.

وحید بیاتلو خاطرنشان شد: من سه سال است که سرمربی شده‌ام ولی دلال‌ها من را می‌زنند. معذرت می‌خواهم، من دوستان خبرنگار زیادی دارم که بعد از چند سال کار کردن یک ماشین نمی‌توانند بخرند ولی خبرنگاری به من بازیکن معرفی می‌کند و من نگرفتم تا من را تخریب کند. ایجنت به کسی می‌گویند که بازیکن ۱۵ ساله را از کوچه پیدا کند و رشد دهد نه کارهایی که می‌کنند و الان من را تهدید می‌کنند. امروز از فدراسیون هم تماس گرفتند و من را تهدید کردند.

وی با انتقاد از عملکرد ایفمارک مطرح کرد: کجای دنیا ایفمارک می‌تواند ارنج تیم را تغییر دهد؟ من سه ماه این تیم را تمرین داده‌ام! یعد در دقیقه نود می‌گویند مشکلی ندارد و بازی کنند. من سه سال است سرمربی شده‌ام ولی همه مراحل را پله به پله بالا آمده‌ام. چند سال در همین پیام مشهد مربیگری کرده‌ام و الان رسیده‌ام به اینجا که باید باج بدهیم! باید به دلال باج بدهیم و بلانصبت به خبرنگار باج بدهیم، جمع نمی‌بندم و می‌گویم بعضی‌ها.

سرمربی ماشین‌سازی اذعان داشت: من ترک زبان هستم و عاشق تیم‌های ترک زبان هستم. روزی که با نود شروع کردم چهار گل خوردم و در استادیوم می‌خندیدند ولی سال دوم ۱۸ هفته در صدرجدول بودیم و همین آقایان اجازه ندادند صعود کنیم و الان می‌گویم که من به تیمم ایمان دارم و با تمام وجودم تلاش خواهم کرد ولی ما بیست بازیکن بزرگسال را از دست داده‌ایم و دوباره تیم بسته‌ایم و کار دشواری داریم.

بیاتلو با تقدیر از همکاری محمدرضا زنوزی در پرداخت بدهی‌های ماشین‌سازی گفت: خدا رفتگان آقای زنوزی را بیامرزد که می‌خواهند او را هم از فوتبال فراری بدهند ولی ایشان آمدند و ۱۵ میلیارد بدهی این تیم را پرداخت کردند و اعلام می‌کنم که سقف بازیکنان جذب شده ما ۳۰۰ میلیون است. افتخار می‌کنم که یک تیم جوان را بسته‌ام و تا آخر هم پای آن هستم و قطعا از سال گذشته جایگاه بهتری خواهد داشت.

سرمربی ماشین‌سازی در پایان صحبت‌های خود در خصوص این دیدار ابراز داشت: شهرخودرو واقعا بازیکنانی داشت که از ما بهتر بودند. قاسمی‌نژاد و صادقی از نظر تجربی بهتر بودند و باور برتری بیشتری نسبت به ما داشتند و توانستند بازی را ببرند ولی من شهرخودرو را تیم خوبی ندیدم و تیم جوان ما ۸ موقعیت داشت که دروازبان آنها خوب کار کرد و مانع گلزنی ما شد. من در مشهد کار کرده‌ام و به آنها عرق دارم و امیدوارم مثل سال‌های گذشته در بالای جدول باشد. مطمئن باشید ماشین‌سازی امسال جایگاه بهتری خواهد داشت و سال آینده نیز چند بازیکن جوان به این فوتبال معرفی خواهد کرد.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *