• 18:22

  • 1399-08-17

  • کد خبر: 284

شروع تحقیرآمیز بیاتلو/ ماشین برای بی‌تجربگی باخت!

به گزارش آناج، در ادامه دیدارهای هفته اول لیگ برتر فوتبال کشور، عصر امروز (شنبه) تیم ماشین‌سازی تبریز با ۳ گل در خانه شهرخودرو مشهد تن به شکست داد و کار خود را در لیگ بیستم با باخت سنگین آغاز کرد. در این دیدار که از ساعت ۱۵:۵۰ در ورزشگاه امام رضا ع مشهد برگزار […]

به گزارش آناج، در ادامه دیدارهای هفته اول لیگ برتر فوتبال کشور، عصر امروز (شنبه) تیم ماشین‌سازی تبریز با ۳ گل در خانه شهرخودرو مشهد تن به شکست داد و کار خود را در لیگ بیستم با باخت سنگین آغاز کرد.

در این دیدار که از ساعت ۱۵:۵۰ در ورزشگاه امام رضا ع مشهد برگزار شد، شاگردان وحید بیاتلو شروع بسیاری بدی داشتند و در همان ۲۰ دقیقه ابتدایی با دریافت ۲ گل از میزبان خود غافلگیر شدند.

ماشین‌سازان در ادامه نتوانستند از شوک وارده خارج شوند و در شرایطی که هر دو تیم موقعیت‌های خوبی برای گلزنی داشتند اما این تیم حریف بود که دقایق پایانی به گل سوم رسید تا باخت تیم تبریزی تحقیرآمیز شود.

بدین ترتیب، دوئل سرمربیان جوان و تازه‌وارد لیگ برتر بین سیدمهدی رحمتی و وحید بیاتلو با برتری قاطع رحمتی در سایه تجربه شاگردان این سرمربی رقم خورد.

گزارش این بازی را در ادامه می‌خوانید:

ترکیب شهرخودرو: میلاد فراهانی، محمدعرفان معصومی، علی نعمتی، حسن جعفری، محمدعلی فرامرزی، اکبر صادقی، صادق صادقی (۹۰-آزاد جعفرزاده)، امیرحسین کریمی، روح الله سیف اللهی (۷۹-احمد الجبوری)، امین قاسمی‌نژاد و رحمان جعفری
سرمربی: مهدی رحمتی

ترکیب ماشین‌سازی: محمدباقر صادقی، امیر سام نصیری (۶۷- وحید نعمتی)، سیدمحمد حسینی، سیروس صادقیان، میلاد خدایی، ایمان باصفا، اتابک زارعی (۶۷- مهدی مومنی)، برهان عابد (۴۴- منصور باقری)، ابوالفضل رزاق‌پور، بهمن سالاری (۸۸- رضا کریمی) و اکبر آفاقی
سرمربی: وحید بیاتلو

گروه داوری: داور وسط: حسین زمانی – کمک‌ها: محمدعلی پورمتقی و رحیم حاجیلو – داور چهارم: حسین زیاری – ناظر: یدالله جهانبازی

اخطار: میلاد فراهانی (۸۰) از شهرخودرو و سیروس صادقیان (۵۶) و مهدی مومنی (۷۸) از ماشین‌سازی

شرح گل‌ها:

شهرخودرو ۱ – ۰ ماشین‌سازی (دقیقه ۱۱ – امین قاسمی‌نژاد): امین قاسمی‌نژاد با نفوذ به محوطه جریمه با ضربه دیدنی از زاویه بسته دروازه ماشین‌سازی را گشود تا بازی یک بر صفر شود.

شهرخودرو ۲ – ۰ ماشین‌سازی (دقیقه ۱۶- امین قاسمی‌نژاد): بازیکنان شهرخودرو پس از توپ‌گیری روی دروازه ماشین‌سازی حمله‌ور شدند که درنهایت، امین قاسمی‌نژاد با همکاری حسن جعفری گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند.

شهرخودرو ۳ – ۰ ماشین‌سازی (دقیقه ۲+۹۰ حسن جعفری): روی یک ضدحمله برق‌آسا اینبار امین قاسمی‌نژاد با پاس خود حسن جعفری را در موقعیت گل قرار داد که او نیز در شرایط تک به تک دروازه را باز کرد.

دقایق حساس:

دقیقه ۲۴: امیرحسین کریمی هافبک تیم شهرخودرو از راه دور دروازه ماشین‌سازی را هدف گرفت اما ضربه او را صادقی در دو مرحله مهار کرد.

دقیقه ۲۹: اکبر آفاقی در میان سه بازیکن شهرخودرو صاحب توپ شد و پس از حرکت عرضی شوت خود را زد که با اختلاف کم به بیرون رفت.

دقیقه ۳۴: ماشین‌سازی موقعیت خوبی را به دست آورد اما سه ضربه بازیکنان این تیم در محوطه جریمه به شهرخودرویی ها خورد و تبدیل به گل نشد.

دقیقه ۳۵: شوت اتابک زارعی از پشت محوطه جریمه با واکنش فراهانی به کرنر رفت.

دقیقه ۴۵+۱: قاسمی‌نژاد دوباره از دفاع آسیب پذیر ماشین سازی عبور کرد و با ضربه‌ای تماشایی برای زدن گل سومش اقدام کرد اما با بدشانسی این توپ هم گل نشد.

دقیقه ۶۳: سانتر سیف‌اللهی روی دروازه ماشین‌سازی به مهربان رسید اما او نتوانست دروازه را باز کند.

دقیقه ۷۲: سانتر زیبای مهدی مومنی روی سر بهمن سالاری نشست اما او نتوانست دروازه را باز کند.

دقیقه ۷۵: بازیکنان ماشین‌سازی دوباره خطرساز ظاهر شدند و منصور باقری شوتزنی کرد اما نعمتی از روی خط دروازه دوباره توپ را برگرداند.

دقیقه ۸۴: شوت تماشایی میلاد خدایی در آستانه ورود به دروازه بود که فراهانی آن را گرفت و به کرنر فرستاد.

دقیقه ۹۰: حرکت بازیکنان شهرخودرو از سمت راست باعث شد تا در میان غفلت ماشین سازان یک موقعیت دیگر هم به وجود بیاید اما مهربان دوباره این توپ را از دست داد. در این صحنه قاسمی نژاد موقعیت سازی کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *