• 12:54

  • 1399-08-17

  • کد خبر: 257

اعلام دلیل محرومیت کاپیتان تراکتور

به گزارش آناج، ساعتی قبل از شروع مسابقات هفته اول لیگ برتر فوتبال، باشگاه تراکتور از محرومیت دو جلسه‌ای مسعود شجاعی با تصمیم کمیته انضباطی خبر داد. این محرومیت دقیقه نودی موجب شد تا کاپیتان تراکتوری‌ها بازی آغازین تیمش را از دست بدهد. کریم جمالی، مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتور امروز درباره محرومیت دو جلسه‌ای […]

به گزارش آناج، ساعتی قبل از شروع مسابقات هفته اول لیگ برتر فوتبال، باشگاه تراکتور از محرومیت دو جلسه‌ای مسعود شجاعی با تصمیم کمیته انضباطی خبر داد. این محرومیت دقیقه نودی موجب شد تا کاپیتان تراکتوری‌ها بازی آغازین تیمش را از دست بدهد.

کریم جمالی، مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتور امروز درباره محرومیت دو جلسه‌ای مسعود شجاعی اظهار داشت: متاسفانه زمانی که متوجه محرومیت مسعود شجاعی شدیم، از این رأی تعجب کردیم.

وی افزود: مسعود شجاعی یکی از با اخلاق‌ترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران به حساب می‌آید و مردم این موارد را به خوبی می‌دانند. فوتبالی‌ها با بزرگی و منش مسعود شجاعی آشنا هستند و نیازی به توضیح در این مورد نیست. با این حال، باشگاه اعتراض خود را به محرومیت مسعود شجاعی اعلام کرده و امیدوار است که از هفته دوم بتواند از حضور این بازیکن با تجربه بهره ببرد.

جمالی خاطرنشان کرد: طبق اطلاعاتی که به دست ما رسیده، محرومیت مسعود شجاعی به خاطر مصاحبه پس از اتمام دیدار فینال جام حذفی و نقد عملکرد فدراسیون فوتبال است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *