• 13:14

  • 1400-10-05

  • کد خبر: 24427

آناج افشا می‌کند؛ لیست خرید کریمی برای تراکتور + عکس

لیست بازیکنان مدنظر فیروز کریمی برای تقویت تراکتور در نقل‌وانتقالات پیش‌فصل فوتبال کشور برای نخستین بار منتشر می‌شود.

به گزارش آناج، پیرو خبر روز گذشته و نامه منتشر شده از نقل‌وانتقالات باشگاه تراکتور، سندی دیگر که در آن اسامی بازیکنان مدنظر کادرفنی سابق این تیم اعلام شده است، منتشر می‌گردد.

بر این اساس، فیروز کریمی، سرمربی سابق تراکتور در پیش‌فصل با ارائه لیستی خواستار به خدمت گرفتن ۱۲ بازیکن برای تقویت این تیم شد که درخواست او از سوی مالک باشگاه تراکتور پذیرفته نشد.

پس از این مخالفت، کریمی بلافاصله طی نامه‌ای دیگر لیست بازیکنان مدنظرش را به ۸ بازیکن کاهش داده و به مسئولان تراکتور ارائه کرد که تصویر این نامه در زیر منتشر شده است.

در این لیست که نام گادوین منشا، کی‌روش استنلی، کاوه رضایی، فرشید اسماعیلی نیز به چشم می‌خورد، جذب رشید مظاهری و حفظ حمید بوحمدان در صورت بسته ماندن پنجره‌ نقل‌وانتقالات مهم اعلام و تأکید شده است.

جالب این است که هیچ کدام از بازیکنان مدنظر کادرفنی تراکتور برای این تیم جذب نشدند.

پایگاه خبری آناج در راستای انجام رسالت خبری خود و حفظ بی‌طرفی آماده است تا جوابیه باشگاه تراکتور در مورد اسناد ارائه شده را منتشر نماید.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    اساس ورود زنوزی به فوتبال تراکتور سنگر گرفتن پشت هواداران بیشمار و متعصب تراکتور و عبور از بحران بگیر و ببند اختلاس ها بود و حالا که الحمدالله این مسئله رفع شده و محمدرضا شاه صاحب میلیارد ها دلار سرمایه بی زبان شده و از طرفی تراکتور برایش فقط هزینه دارد و بازگشت سرمایه در کار نیست تیم را رها کرده تا انشاءالله با سقوط به دسته یک ، اهداف پشت پرده هم عملی شود البته با زیرکی این هدف دنبال می شد به خدمت گرفتن مربی درجه یک و بازیکنان غیر بومی و درجه سه که فقط برای پول وارد تراکتور شده اند و هیچ تعصبی روی تیم ندارند.

    زنوزی تیم را تحویل بده تا در تاریخ تراختور ننگ نشی تاذدیر نشده .همه ی تیمهای زنوزی با مالکیت ایشان محو شدن از لیگ برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *