• 11:40

  • 1400-09-09

  • کد خبر: 21835

فرمانده قـرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء خبر داد:

‌تونل انتقال آب کانی‌سیب به دریاچه ارومیه آماده بهره‌برداری شد/ضرورت تکمیل قرارداد قرارگاه سازندگی برای انتقال آب ارس به تبریز

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء با بیان اینکه ۵۰ هفته ۵۰ پروژه‌ بزرگ در کشور افتتاح می‌شود گفت: تونل انتقال آب به دریاچه ارومیه به عنوان مهمترین پروژه آماده افتتاح است.

به گزارش آناج، سردار سید‌حسین هوش‌السادات در گفت‌وگو با تسنیم، از برنامه‌ریزی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا برای افتتاح 50 پروژه بزرگ در 50 هفته ابتدایی دولت خبر داد.

وی مهم‌ترین پروژه آماده افتتاح را پروژه تونل انتقال آب کانی‌سیب به دریاچه ارومیه عنوان کرد و گفت: این پروژه در حوزه محیط زیست کشور بسیار حائز اهمیت است.

فرمانده قـرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء با تاکید بر اینکه پروژه‌های مهم راه‌سازی، صنعتی و معدنی مهم و بزرگ در کشور به زودی به بهره‌برداری می‌رسند، افزود: قرارگاه سازندگی در پروژه انتقال آب ارس تا مرند در حال فعالیت است و برای رسیدن به تبریز نیاز به تکمیل قرارداد است.

سردار هوش‌السادات،  پروژه‌های محرومیت‌زدایی را یادآور شد و گفت: ساخت مسکن محرومان، اهدای بسته‌های معیشتی و لوازم‌التحریر، راه‌اندازی کارگاه‌های اشتغالزایی و کمک‌های درمانی و بهداشتی در مناطق محروم کشور توسط قرارگاه اجرایی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *