• 20:36

  • 1400-09-04

  • کد خبر: 21320

نجف‌زاده در گفت‌وگو با آناج؛

باشگاه مقاومت تبریز احیاء می‌شود/ به دنبال تیمداری در دوچرخه‌سواری هستیم

مدیرعامل باشگاه مقاومت تبریز از احیاء این باشگاه خبر داده و اعلام کرد: رایزنی برای تیمداری در دوچرخه‌سواری و تکواندو و حضور در لیگ دسته 2 والیبال مردان از اهداف این باشگاه است.

یاسر نجف‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آناج در خصوص تجهیز امکانات ورزشی پایگاه‌های مقاومت بسیج ناحیه غدیر تبریز اظهار داشت: خوشبختانه با مشارکت خیرین ورزشی و با تلاش‌های سرهنگ عبدالله شادی فرمانده سپاه ویژه تبریز، توانستیم با اعتباری بیش از 20 میلیارد ریال، تجهیزات ورزشی در اختیار 450 پایگاه بسیج قرار دهیم.

وی در مورد تجهیزات ورزشی در اختیار قرارداده شده پایگاه‌های بسیج، گفت: 150 میز تنیس روی میز، 150 فوتبال دستی، بیش از 350 توپ والیبال و فوتسال، تجهیز کامل 8 سالن رزمی با تشک‌های مخصوص این رشته‌های رزمی، 150 دارت از جمله اقلام ورزشی تجهیزات پایگاه‌های بسیج تبریز است.

معاونت تربیت بدنی سپاه ویژه تبریز مطرح کرد: مطمئنا تجهیز امکانات سخت‌افزاری ورزشی در پایگاه‌های بسیج می‌تواند در ایجاد رفاه و حضور فعال بسیجیان کمک شایانی داشته باشد. ایجاد نشاط اجتماعی به‌وسیله ورزش نیز از دیگر اهداف و رسالت‌های سپاه می‌باشد.

نجف‌زاده افزود: ما وظایف خود به مسائل درون سازمانی معطوف نکردیم. در این شرایط که متاسفانه اکثر تیم‌ها و باشگاه‌های تبریز و استان به لحاظ اقتصادی شرایط چندان جالب توجهی ندارند، ما باشگاه مقاومت تبریز را احیا کردیم. قهرمانی در لیگ برتر فوتسال استان، عنوان پنجمی در لیگ دسته یک والیبال و لیگ برتر تنیس روی میز کشور، رایزنی برای تیمداری در دوچرخه‌سواری، حضور در لیگ دسته 2 والیبال مردان، تیمداری در مسابقات کشوری تکواندو از جمله اقدامات ما در باشگاه مقاومت تبریز است.

وی در ارتباط با دلیل گزینش تیمداری مقاومت در فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، تکواندو و دوچرخه‌سواری بیان کرد: براساس سند آمایش سرزمینی، معتقدیم برخی از رشته‌ها در طرح و آذربایجان‌شرقی بنای چندین ساله دارند و می‌توانیم قهرمانان زیادی در این رشته‌ها معرفی کنیم. رشته‌هایی که مطرح شد از جمله مواردی است که می‌توانیم تیمداری به صورت حرفه‌ای انجام دهیم. البته تیمداری در دوچرخه‌سواری قطعی نشده که در حال رایزنی برای تیمداری در این رشته مدال‌آور هستیم.

مدیرعامل باشگاه مقاومت تبریز در پایان صحبت‌هایش تأکید کرد: تمام تلاش ما در مجموعه تربیت بدنی سپاه تبریز و باشگاه مقاومت براین است تا بتوانیم ورزش همگانی و حرفه‌ای را باردیگر با کمک هیئت‌های ورزشی احیا کنیم که باتوجه به سند چشم‌انداز ورزش بسیج تبریز، موفقیت دور از دسترس نخواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *