• 11:59

  • 1400-09-04

  • کد خبر: 21290

مطالبه مردم شبستر برای حل مشکل جاده شبستر _ تسوج

جمعی از مردم شهرستان شبستر شامگاه دیروز در تجمعی حل مشکل ۲۰ساله پروژه ۴بانده شدن جاده شبستر ـ تسوج را خواستار شدند.

به گزارش آناج، جاده شبستر ـ تسوج یکی از پرحادثه‌ترین جاده‌های مواصلاتی استان که سالانه تعداد زیادی از هموطنان در این جاده بر اثر تصادف فوت می‌کنند یا مصدوم می‌شوند.

روز گذشته به دلیل حادثه رانندگی در حد فاصل روستای علی بیگلو در محور اصلی جاده شبستر ـ تسوج، راننده خودرو سواری جان خود را از دست داد.

فرد متوفی از اهای روستای شیخ ولی و از خانواده‌ فرد قربانی تصادف ۲روز پیش این جاده است.

یکی از اهالی روستای شیخ ولی که راننده خودروی سواری۲۰۶ بود ۲روز قبل به دلیل برخورد شاخ به شاخ با خودروی دیگر در محور اصلی جاده تسوج ـ شبستر جان خود را از دست داد و هر ۲ خودرو طعمه حریق شد.

در پی تصادف دیروز در جاده شبستر ـ تسوج حد فاصل کوزه کنان و بندر شرفخانه هم جمع کثیری از اهالی روستای شیخ ولی و شهر‌ها و روستا‌های نزدیک به محل حادثه با تجمع در جاده به تکمیل نشدن طرح ۴بانده کردن این محور معترض شدند.

در این تجمع که بیش از سه ساعت طول کشید اهالی روستا خواستار حضور مسئولان شهرستان شبستر در محل و پاسخگو شدن درباره مطالبه بحقشان شدند.

عوامل امنیتی، انتظامی و فرمانده سپاه شهرستان شبستر در محل حاضر شدند و مردم را به آرامش دعوت کردند.

حسین عبدالهی فرماندار شهرستان شبستر هم با حضور در محل حادثه ضمن شنیدن مطالبات مردم قول داد به این موضوع رسیدگی کند و تلاش برای تحقق این مطالبه را در اولویت کاری قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *