• 09:42

  • 1400-09-02

  • کد خبر: 20909

معاونت فضای مجازی سپاه عاشورا:

بسیج همانند معادن طلا و نقره است/ اگر به فضای مجازی با نگاه تمدنی ننگریم بازنده میدان خواهیم بود

غلامرضا سیفی گفت: طبق فرمایش پیامبر اسلام (ص)، «مردم معادن طلا و نقره هستند»، بسیج نیز به طریق اولی معادن طلا و نقره است، پس باید ظرفیت ها را شناسایی کنیم و بسترهای مناسب را فراهم نماییم.

به گزارش آناج، غلامرضا سیفی در جمع فعالین مجازی شهرستان مرند، اظهار کرد: چنانچه رهبر معظم انقلاب فرموده‌اند فضای مجازی به بستر تمدن سازی بشر تبدیل خواهد شد، پس ما اگر به فضای مجازی با نگاه تمدنی ننگریم بازنده این میدان خواهیم بود.

وی ادامه داد: جوانان باید بدانند که در این عرصه ما در یک جنگ نرم تمام عیار قرار داریم و نظام لیبرال سرمایه داری به دنبال جهانی سازی دنیا می باشد لذا تلاش میکنند در فضای مجازی تسلط کامل داشته باشند.

وی تصریح کرد: دشمن میخواهد دنیا را به جهان شهر تبدیل کند و لازمه آن را حذف باورها و هویت دینی و ملی ملل مختلف جهان میداند که در این حوزه بیشترین مواجه آنها با انقلاب اسلامی است.

معاونت فضای مجازی سپاه عاشورا افزود: ملتهای مختلف روز به روز به انقلاب اسلامی ایمان بیشتری می‌آورند و این نگاه تمدنی به انقلاب اسلامی قابل پذیرش برای دشمن نیست.

وی با بیان اینکه استکبار و‌دشمنان انقلاب اسلامی در حقیقت سقوط انقلاب اسلامی را مد نظر دارند، گفت: می‌خواهند ابتدا این سقوط را در ذهن ها شکل بدهند تا نهایت در عرصه میدانی به پیروزی برسند.

سیفی اذعان داشت: طبق فرمایش پیامبر اسلام (ص)، «مردم معادن طلا و نقره هستند»، بسیج نیز به طریق اولی معادن طلا و نقره است، پس باید ظرفیت ها را شناسایی کنیم و بسترهای مناسب را فراهم نماییم.

گفتنی است؛ در انتهای این جلسه با اهدای لوح تقدیر از فعالین مجازی شهرستان مرند تجلیل شد.

کلید واژه ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *