• 10:22

  • 1400-08-30

  • کد خبر: 20635

کشف بیش از ۳ کیلوگرم انواع مواد مخدر در مراغه

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کشف ۳ کيلو و ۲۵۰ گرم انواع مواد مخدر خبر داد.

به گزارش آناج، سرهنگ ” توحید فارسی ” در تشریح این خبر گفت: در اجرای طرح تشدید مبارزه با توزیع و مصرف مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و انتظامی پس از تحقیقات فنّی واطلاع از فعالیت افرادی در زمینه خرده فروشی و مصرف مواد مخدر، موضوع را در دستور کار عملیاتی خود قرار دادند.

وی افزود: در چند عملیات جداگانه با تعقیب و مراقبت و انجام یک سری اقدامات فنّی پلیسی با هماهنگی قضائی ۴۱ نفر مصرف کننده و خرده فروش را در محلات مختلف شهرستان شناسایی ودستگیر و در بازرسی به عمل آمده از منازل، خودروها و بازرسی بدنی ایشان مقدار ۳ کیلو و ۲۵۰ گرم انواع مواد مخدر به همراه آلات و ادوات مصرف و توزین مواد و سایر اقلام ممنوعه کشف شد.

سرهنگ ” فارسی ” افزود: در این رابطه ۲ دستگاه خودرو، یک دستگاه موتورسیکلت نیز توقیف که به پارکینگ دلالت و متهمان دستگیر شده پس از تکمیل تحقیقات و تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی مراغه تاکید کرد: پلیس و دستگاه قضایی، با جدیّت هر چه تمام تر با اخلالگران و برهم زنندگان امنیت اجتماعی و تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر برخورد می نماید و برای تحقق امنیتی مطلوب اسلامی، از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *